۴ دلیلی که اگر به خاطر آن کسب و کار را شروع کنید، شکست می خورید ( قسمت اول) Business

حتما شما هم دلیلی برای شروع کسب و کار جدیدی که در ذهنتان هست دارید. اما واقعا به چه دلیلی تصمیم گرفته اید که این کسب و کار را شروع کنید؟ شاید جواب این سوال ارتباطی با ما نداشته باشد، ولی ۴ دلیل وجود دارد که اگر به خاطر آنها، کار جدیدی را شروع یا خلق می کنید، شکست خواهید خورد. باید کار را برای کار شروع کرد. امروز ۴ دلیل یا الگوی ذهنی اشتباه را که افراد زیادی در شروع حرفه شان در ذهن دارند را بیان می کنیم. امیدواریم اگر شما هم یکی از این دلایل را برای شروع دارید، باور و الگوی ذهنیتان را عوض کنید.

– شروع کسب و کار برای رسیدن به شهرت:

اینکه شما یک کاری را شروع کنید و موفق شوید و از موفقیت در آن عرصه مشهور شوید، تفاوت زیادی با این دارد که شما کاری را شروع کنید تا به شهرت برسید!

اگر کاری را شروع می کنید، برای هر روز بهتر بودن تلاش کنید. این امر موجب موفقیت شما می شود و شما را قطعا به شهرت خواهد رساند. ولی کاری را فقط برای رسیدن به شهرت شروع نکنید. این دلیل خوبی برای کار آفرینی نیست.

در واقع به نتیجه فکر نکنید. کار را با تمام قوا و انرژی شروع کنید و درست ترین کار را انجام دهید. نگران نتیجه نباشید، وقتی کار را درست انجام دهید نتیجه هم موفقیت آمیز خواهد بود.

– شروع کسب و کار برای نجات دنیا:

شما ناجی دنیا نیستید! شما یک کار آفرین هستید که قصد شروع حرفه ای را دارید. پس فقط به شروع کار و اهداف توجه کنید.

نگاه کردن به این افق و شروع کردن یک حرفه فقط برای نجات دنیا شما را به تباهی می کشد. با شعار های انسان دوستانه برند های برتر دنیا خود را گول نزنید. آنها محکم شروع کرده اند و پس از رسیدن به موفقیت، گوشه چشمی به نجات دنیا دارند. نه اینکه هدف اصلیشان این باشد. در واقع نجات دنیا در حوزه تجارت نیست. اگر می خواهید ناجی دنیا باشید، بروید و با یک موسسه خیریه همکاری کنید.

شما برای شروع تجارت به برنامه ریزی و استراتژی نیاز دارید؛ روی اهداف کسب و کارتان تمرکز کنید.

با تشکر

شرکت برند سازی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top