۸ مرحله برندسازی کسب و کارهای کوچک Branding process

برند سازی فقط مناسب کسب و کارهای بزرگ نیست ٬ بلکه برای کسب و کارهای کوچک هم بسیار مهم و ضروری است . برای موفقیت در کسب و کارها برند سازی یک امر ضروری است . یک برند سازی خوب میتواند مسیر رشد کسب و کار را هموار کند ..

۱ – ابتدا باید جایگاه برند خود را تعریف و ارزیابی کنید. محصول و خدماتی که شما ارایه میکنید چه دغدغه های عقلانی و احساسی برای مشتریان دارد؟

۲ – قبل از شروع برند سازی خودتان را جای مخاطب هدف قرار دهید . ارزش ها ٬ باورها و اعتقادات مشتری را به خوبی بشناسید. برند شما باید مناسب با شرایط احساسی و عقلانی مخاطب باشد .

۳ – مسیر موفقیت برند خود را ترسیم کنید –  باید جایگاه احساسی برند خود را بسازید و تلاش کنید کاراکتری برای ارتباط با برند خلق کنید .. قهرمان برند شما چه کسی است؟ و چه چیزهایی برند شما را مدیریت میکند .. آنها را شناسایی کنید.

۴ –  سعی کنید بعد از شناخت مشتریان هدف – با انها صادق باشید و یک رابطه ی دراز مدت را با آنها ترسیم کنید . همیشه سعی کنید هویت سازمان تان را حفظ کنید. و مسیری که تعیین کرده اید را بدون دلیل تغییر ندهید . اگه ثابت قدم باشید ٬ مشتریان به اهداف دراز مدت شما ایمان می آورند …

۵ – با هر مشتری آنگونه صحبت کنید که دوست دارد .. لحن و احترامات شما بسیار تاثیر گذار است . باید مشتریان بداند که محصولات و خدمات شما چه مشکلاتی از آنها را برطرف میکند ..

۶ –  سعی کنید به عنوان مدیر یک برند زبان بدن را یاد بگیرید – در مکاتبات و مکالمات فقط و فقط از برند خود تعریف نکنید – هوشمندانه مخاطب را جذب کنید. گاهی لازم است از اهداف تان بگویید تا مشتری جذب شود .

۷ –  گاهی باید پافشاری کنید و روی اهدافی که ترسیم کرده اید بایستید. عقب کشیدن شما در مذاکرات سست بودن برند شما را نشان میدهد .

۸ –  برای معرفی برند خود چالش سازی کنید – حک کردن لوگوی برند در سال ۲۰۱۶ روی اجسام نمیتواند برند شما را مطرح کند … سعی کنید با چالش سازی مخاطب برند شما را کشف و شناسایی کند …

با تشکر / شرکت برند سازی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top