کار کمتر و فروش بیشتر

کار کمتر و فروش بیشتر

وبسایت شرکت ادریس در این مقاله برای شما ۳ راهکار دارد تا هدفمند کار کنید و فروش بیشتری داشته باشید. به عبارت ساده تر در زمان کمتر مثل گذشته و حتی بیشتر از آن فروش داشته باشید ./کار کمتر و فروش بیشتر/

با این راهکارها روز به روز پیشرفت کنید و تایم اضافی خود را صرف برنامه های دیگر کنید که هرگز فرصت آن را نداشتید .
۱- تمرکز فقط بر روی فروش :
درطول روز بررسی کنید به جز فروش چه کارهای جانبی دیگری انجام میدهید ؟ همه ی آنها را کنسل کنید و فقط روی فروش تمرکز کنید . اگر فقط روی فروش تمرکز کنید در بازه ی زمانی کمتر فروش خود را انجام میدهید و زمان آزاد بیشتری به دست میاورید . مسئولیت های جانبی خود را رها کنید و ۱۰۰ درصد انرژی تان را صرف فروش کنید.
۲- خریداران سطح پایین را جدی نگیرید :
قیف فروش خود را جوری تنظیم کنید که فقط به مدیران عامل بفروشید. شما باید مشتریانی را هدف گیری کنید که توان مالی بالایی دارند و میتوانند حجم بالایی از خدمات و محصولات شما را بدون دغدغه خریداری کنند .
۳- رها کردن ماهی های کوچک :
پیشنهاد میکنیم روی فروش های بزرگ تمرکز کنید تا کمتر کار کنید و بیشتر فروش کنید . با یک مثال بیشتر توضیح میدهیم . فرض کنید ۲ نفر فروش روزانه به این شرح دارند . فروش ۲۰۰ جنس ۱۰ هزارتومانی میشود ۲ میلیون تومان . و فروش ۴ جنس ۵۰۰ هزار تومانی هم می شود ۲ میلیون تومان . درست است هر دو یک مبلغ به دست آورده اند اما کدام یک کار کمتری کرده و کدام کار بیشتر؟

باید وقت و انرژی خود را صرف ماهی های بزرگ کنید تا زمان آزاد بیشتری به دست بیاورید . این راهکارها میتواند در هر حوزه ی کاری معجزه کند کافی است اقدام کنید تا در زمان کم فروش بیشتری را تجربه کنید .
با تشکر شرکت تبلیغاتی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top