چگونه سرمایه اولیه کسب و کارمان را به دست آوریم? (قسمت دوم) Business

یکی از راه های به دست آوردن سرمایه اولیه کسب و کارتان این است که خبرنامه و مطالب وب سایت یا مجله تان را بفروشید. اینطور که با خرید اشتراک ماهانه و یا سالانه دسترسی آنها به مطالب صورت گیرد. از این روش میتوانید سرمایه اولیه به دست آورید.

یکی دیگر از روش هایی که برای کسب سرمایه اولیه میتوانید به کار برید این است که از طریق آگهی و تبلیغات، فراخوانی برای تولید و سفارش دهید و با گرفتن پول سفارش ها پیش از تولید، سرمایه کسب و کار را پیشاپیش به دست آورید.

 شما میتوانید امتیاز معینی از تولیدات را واگذار کنید. به گونه ای برای شروع کسب و کارتان سهامدار تعیین کرده اید و مقداری از سرمایه اولیه را کسب کرده اید.

می توانید برای دادن مشاوره به کارهای همسو با کسب و کارتان، پیش درآمدی بگیرید و هر هفته یا هر ماه به آنها تجربه هایتان را انتقال دهید.

اگر قصد دارید قبل از شروع کاری، پولی به دست آورید میتوانید بازاریابی شبکه ای برای کارتان راه بیندازید. به این گونه که در بازاریابی های شبکه ای شما سفارش را از مشتری میگیرید. هزینه را هم دریافت میکنید و کالا را میخرید و به دست مشتری میرسانید.

اگر شما نمیتوانید قبل از سفارش، مشتریان را ترغیب کنید که برای تولیدات شما پیش پرداخت پرداخت کنند، میتوانید قسط بندی کنید و از آنها بخواهید در طی ۲ تا ۴ ماه یا مدت زمان تعیین شده خودتان پرداخت کنند.

 سرمایه لازم از مشتریان: بسیاری از سازمان ها کالاها یا خدمات شان را می فروشند و هنگام سفارش دادن مشتری از او می خواهند تا همه مبلغ مربوط به آن سفارش یا بخشی از آن را بپردازد. اگر چنین کاری امکان پذیر نباشد، آنها مشتری را ترغیب می کنند به جای پرداختن مبلغ آن سفارش به صورت ۱، ۲ یا چند ماهه، مبلغ آن را پس از تحویل گرفتن سفارش به طور کامل بپردازد. سپس این مبلغ را دریافت کرده و آن را به تولیدکنندگان یا تامین کنندگان آن کالاها می پردازند.

سهام شرکت خود را به طور مشارکتی به اشتراک بگذارید. هر چند این کار بسیار سخت است و اغلب سرمایه گزاران بر روی سرمایه های قوی و مطمئن سرمایه گذاری می کنند.

از تامین کنندگانی مواد اولیه تولیداتتان را تهیه کنید که حاضر هستند با توجه به اعتبار شما و یا گذاشتن وثیقه، پول مواد تامین شده را بعدا از شما بگیرند. اینگونه شما پس از تولید و فروش آن و گرفتن پول از مشتری، پول تامین کننده را پرداخت می کنید.

با تشکر

شرکت برند سازی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top