چگونه برند شخصی طراحی کنید؟

چگونه برند شخصی طراحی کنید؟

طرح یک برند شخصی بسیار شبیه به ساختن یک برند برای یک شرکت, محصول یا خدمات می باشد. بزرگ ترین تفاوتی که دارد این است که طراحی آن نیازمند دقت و استفاده از تمام زوایای شخصی است.زیرا منحصرا برای خود شما می باشد.چگونه می توانید برند شخصی طراحی کنید؟

اگر برند شخصی خود را به درستی و با دقت طراحی کنید, بسیار منحصربه فرد خواهد بود; زیرا آن نام دقیقا توصیف کننده ی شخص شما, پیشه و خدمات شما ست

این نام یک نوع “خط گیری” از شخصیت شماست.

یک کاغذ و خودکار فراهم کنید. من می خواهم که در طول طراحی برند تان ,روش آن را به شما بیاموزم. هرچند کمی سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.تنها به کمی ذهن باز وخلاق نیز دارید و محیطی آرام و بدون تشنج.

مقاله مرتبط : هویت سازی برند / چگونه می توانید برند شخصی طراحی کنید؟

می خواهید که مردم شما را برای چه حرفه یا شغلی در نظر داشته باشند؟یک لیست تهیه کنید. ۵ کاری که می توانید انجام دهید را بنویسید.ما به دنبال چیزهایی هستیم که شما را در رقابت سربلند بیرون آورد.پیشنهاد می کنیم که ۵ فعالیت بنویسید.سپس آنها را به ۱ یا ۲ عدد محدود کنید. می خواهیم شما را به فکر کردن وادار کنیم. این کار در دراز مدت مفید خواهد بود.

 

چه ارزش هایی را می توانید تامین کنید؟ شما معمولا چه مشکلاتی را می توانید به راحتی برای دیگران حل کنید؟ اگر نمی دانید نترسید و از دوستان نزدیک و همکارانتان سوال کنید.

چگونه می توانید برند شخصی طراحی کنید؟

چه چیزی شما را منحصر به فرد کرده است؟ ویژگی های خاص و منحصر به فرد شما چیست؟USP شما,  یک نشانگر ویژه درمورد شما است که شما را در بین دیگر رقبا , یگانه می سازد.

 

هدف شما چه کسی است؟می خواهید چه صنعتی را نسبت به خدمات خود ترغیب کنید؟چه کسی بیشترین سود را از USP شما می برد؟

اکنون باید همه ی این اطلاعات را روی هم بریزید. برند شما اگر یک جمله باشد خیلی بهتر است.اگر هم نشد می توانید آن را به ۲ جمله افزایش دهید.اما بیشتر از ۲ جمله نباشد.در برند شما , شغل و حرفه بیشترین توجه را جلب می کند و قرار نیست که همه ی داستان زندگی شما را نشان دهد.

نکته: این نکته بسیار مهم است که توجه داشته باشید که باید انعطاف پذیر باشید. برند شما ممکن است در طول زمان تغییر کند.

برند و نام شناسایی شما دست به دست می چرخد

برند شما به انتقال نام شناسایی تان کمک می کند. یک مَثَل قدیمی است که می گوید: ” تا زمانی که اسمم را درست بیان می کنند,نگران این نیستم که چرا اسمم فقط روی کاغد است.” البته این فقط یک شوخی است.اکثر مردم فقط می خواهند توجه رسانه ها را برای انجام کارهایشان جلب کنند.

پس اسم شناسایی چنین قدرتی دارد و من شرط می بندم که شما می توانید نام افراد معروفی را ببرید که فقط بخاطر استعداد,هوش و زیبایی شان مشهور نیستند. بلکه انها بخاطر این مشهور هستند,که مشهور هستند.

شما اسم آنها را می دانید و اگر به کسی هم بگویید , بخوبی می شناسند. نام شناسایی قدرت بسیاری دارد. از برند خود استفاده کنید و به خودتان کمک کنید تا سری بین سرها در بیاورید و نام شناسایی خود را بسازید زیرا به شما و برند تان کمک می کند.

با تشکر / شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top