پیشنهادهای جریان نقد مشاغل فصلی

پیشنهادهای جریان نقد مشاغل فصلی

می توان گفت اغلب مشاغل با مشکل جریان نقد زمانی روبرو خواهند شد. حضور پول نقد از نیروی مهمی در هر زمینه شغلی به حساب می آید. قطعا هرگونه کسب و کاری بدون حضور پول نقد نمی تواند به راه خود ادامه دهد و با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد.

طراحی لوگو 

مشکلاتی چون ضررهای مالی، از دست دادن مشتری و حذف شدن از بازار اقتصادی. در واقع افراد در هر کسب و کاری که فعالیت می کنند باید به شدت مراقب جریان نقدینگی باشند و در این زمینه هشیارانه عمل کنند. در این مقاله روش هایی به شما معرفی خواهیم کرد که بتوانید آینده مالی حرفه خود را هرچه بهتر و بیشتر پیش بینی کنید و درک بالاتری از آن پیدا کنید؛ زیرا اداره هر کسب و کاری اعم از کوچک و بزرگ ، با هیجان های فراوانی روبرو می شود و این هیجانات گاه می تواند منفی باشد و جریان نقدینگی اثر خطرناک و کشنده ای بر روی آن حرفه داشته باشد.

در واقع بهترین راه پیشگیری از ضربه خوردن از جریان نقدینگی مدیریت حرفه و مدیریت نقدینگی کار می باشد. در ادامه به معرفی این راهکارها می پردازیم:

۱- پس انداز داشته باشید:
اغلب مردم پس انداز داشتن را کالایی لوکس می دانند و زمانی که صحبت از پس انداز کردن می شود می گویند درآمد به حد نصاب پس انداز کردن نمی رسد. ولی باید بدانید که پس انداز داشتن برای همه حرفه ها بزرگ یا کوچک امری ضروری است و نشانه بلوغ و قوت آن کسب و کار می باشد. در واقع پس انداز داشتن اقدامی هوشمندانه است که در صورت اجرا شدن افراد کمتر دچار ضررهای مالی خواهند شد.

۲- با یک حامی یا پشتیبان مالی قرارداد داشته باشید:
این امر سبب می شود در روزهای رکود تاثیرات مثبتی در فروش اتفاق بیفتد.

۳- روش های پرداخت متنوع انتخاب کنید:
ارتباط مشتری را با خودتان آسان کنید. از این طریق می توانید مشتریان غیربومی و راه دور نیز جذب کنید. برای پرداخت تنها به روش های سنتی و قدیمی اکتفا نکنید.

۴- بدهی و دارایی های خود را متناسب کنید:
اغلب افراد زمانی که اقدام به گرفتن وام می کنند به آینده آن توجهی ندارند. ولی لازم است میزان دارایی های خود و میزان بدهی هایتان را همواره در نظر داشته باشید.

۵- هزینه های ثابت و متغیر خود را اندازه گیری کنید:
زمانی که شما میزان هزینه های ثابت و متغیر خود را به شکلی دقیق اندازه گیری کنید نسبت به آینده دید دقیق تری دارید و با اطمینان بیشتری گام بر میدارید.

با تشکر 

شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top