نیاز کسب و کارهای امروزی به وب سایت

نیاز کسب و کارهای امروزی به وب سایت

بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته آمار نشان می دهد تقریبا ۴۶ درصد مشاغل کوچک فاقد وب سایت هستند و آن را برای کار خود ضروری نمی دانند و یا با آن آشنایی نداشته و برنامه ای برای داشتن وب سایت تخصصی کسب و کارشان ندارند. طراحی لوگو 

در صورتی که کسب و کار شما به تعداد قابل قبولی از مشتریان دست یافته است، پس به وب سایت نیاز دارید. امروزه با توجه به افزایش شبکه های مجازی و اطلاع رسانی گسترده از طریق دنیای مجازی، بسیاری از مشتریان از طریق آنلاین و مراجعه به وب سایت مراکز خرید مورد نظرشان از آخرین تغییرات و خدمات آنها مطلع می شوند.

بنابراین اگر کسب و کار شما نیز به جذب مشتری پرداخته و در این راه توانسته نظر مشتریان زیادی را جذب کند پس لازم است در ادامه مسیر حتما یک وب سایت اطلاع رسانی برای خدمات خود ایجاد کنید در صورتی که با امتیازات مثبت طراحی وب سایت آشنایی نداشته باشید پس مقدار زیادی از سود خود را از دست خواهید داد.

مشتریان برای خرید ترجیح می دهند مراکزی را انتخاب کنند که اطلاع رسانی گسترده ای داشته، جدیدترین خدمات خود را بروز رسانی کند و امکان خرید غیرحضوری نیز به مشتریان خود بدهد. برخی از کسب و کارها که با وجود مشتریان زیاد هنوز وب سایت اطلاع رسانی برای کسب و کار خود راه اندازی نکرده اند به نظر می رسد تصور می کنند که داشتن وب سایت و هزینه ی نگهداری و تهیه آن اضافی است و ضرورتی نخواهد داشت.

اما امروزه غیبت در محیط های مجازی و استفاده نکردن از آنها به عنوان ابزار تبلیغاتی، کسب و کار شما را چندگام به عقب خواهد راند. زیرا تعداد زیادی از مردم سعی می کنند خریدهای خود را از طریق فضای مجازی انتخاب کنند و با جستجو در شبکه های مجازی بهترین مرکز خرید و خدمات را از نظر هزینه و کیفیت انتخاب کنند. بنابراین باید بدانید داشتن یک وب سایت برای حرفه تان هزینه غیرضروری نخواهد بود و هزینه سنگینی نیز برای راه اندازی آن پرداخت نخواهید کرد.

بسیاری از افراد اگر از طریق شفاهی نیز توجیه شوند که از خدمات شما استفاده کنند ولی در فضای مجازی اثری از فعالیت های شما نبینند، قطعا خدمات شما را انتخاب نخواهند کرد. بنابراین لازم است حتی اگر کسب و کار کوچکی دارید همین حالا برای داشتن یک وب سایت اختصاصی اقدام کنید.

با تشکر 

شرکت تبلیغاتی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top