معرفی راه‌ حل هایی جهت جلب نظری مشتری به خدمات شما

معرفی راه‌ حل هایی جهت جلب نظری مشتری به خدمات شما

شما زمانی که یک کسب و کار و یا استارتاپ جدید راه می اندازید، بخوبی با نقش شبکه های اجتماعی برای معرفی محصولتان و جلب نظر مشتریان به شکل آنلاین آگاهی دارید. شبکه های اجتماعی مختلف از جمله فیس بوک، گوگل پلاس، اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، لینکداین، توییتر و …

به کمک شما می آیند و بازاری جذاب و آنلاین برای محصولات شما می شوند. امروزه به جرات می توان گفت بازاریابی آنلاین یکی از پرسودترین و به صرفه ترین راههای جلب رضایت و جذب مشتریان فراوان می باشد. در بازاریابی آنلاین برند شما توسط کسانی که قبلا آن را خریداری کرده و تجربه نموده اند معرفی می شود.

در این مطلب به ارائه راه کارهایی جهت جذب مشتریان آنلاین، می پردازیم:

۱- بر روی شبکه های اجتماعی مختلف برای خودتان پروفایل تهیه کنید

همواره ارتباط مداوم و همیشگی خود را با وب سایت ها و فروشگاهای اینترنتی و صفحات مجازی که با کار شما مرتبط می باشند حفظ کنید. خودتان نیز بر روی همه ی شبکه های اجتماعی صفحه ای جهت ارتباط با مشتری و آگاهی آنها از خدمات جدیدتتان ایجاد کنید. هم چنین می توانید با کمک گرفتن از رسانه هایی چون روزنامه ها، مجلات و برنامه های تلویزیونی وب سایتتان را در مقیاس گستره تبلیغ کنید.

۲- از مشتریان خود بخواهید نظراتشان را با شما در میان بگذارند

در صفحات مجازی جایگاه ویژه ای جهت ارتباط با مشتریان قرار دهید. از آنها بخواهید پس از تجربه خرید از شما و استفاده کردن از خدماتتان نظراتشان را با شما در میان بگذارند و ایده هایشان جهت بهبود خدماتتان را مطرح کنند. ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین و شبکه های اجتماعی برای مشتریان بسیار جذاب تر از ارتباطات تلفنی می باشد. بنابراین همواره از آنها بخواهید نظراتشان را با شما در میان بگذارند و در این کار مداومت داشته باشید.

۳- از خریداری نظرات مشتریان اجتناب کنید

بهترین راه تشویق مشتریان جهت نظرسنجی از آنها قرار دادن پاداش و هدایایی می باشد که پس از هر خرید برای آنها در نظر می گیرید، بنابراین همواره مشتریانتان را به درج نظراتشان تشویق کنید و برای کسانی که مشتری ثابت شما هستند شرایط و تخفیف های ویژه قائل شوید. بنابراین می توان گفت که این راه بهترین راه جلب نظر مشتری می باشد و نه خریداری وی.

 

با تشکر / شرکت تبلیغاتی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top