معرفی بازار و مشتریان برندهای تبلیغاتی

روش های متفاوت و متنوعی برای راه اندازی برندینگ در زمینه ی خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید وجود دارد، برند های تازه متولد شده در بازارهای اقتصادی باید با توجه به گستره ی تبلیغات و تواناییشان در خدمات دهی، تبلیغات انجام می دهند و در آغاز کار از مقایسه ی برند خود با برندهای برتر و بزرگتر خودداری کنند.

برندهای نوپا می توانند با افزایش آگاهی مجموعه خود نسبت به سلایق و نیازهای مشتریان، در نظر گرفتن ویژگی های مشتریان مانند سن، تحصیلات، درآمد و موقعیت های اجتماعی شان میزان فروش و متقاضیان را افزایش دهد.

یکی از ارکان بازاریابی پس از راه اندازی کسب و کارهای کوچک در نظر گرفتن سهام داران مجموعه و کسانی که در سود حاصل از فروش سهم دارند می باشد. استفاده از دانش و ابزارهای تبلیغاتی این افراد میتواند به ترقی و مشهور شدن برند کمک قابل توجهی نماید. در هدف گذاری های بلند مدت برای کسب و کاری که راه اندازی کرده اید این اشخاص و یا ارگان ها حکم پلی را دارند که مسیر شما را در رسیدن به موفقیت کوتاه تر می کند.

این اشخاص و یا شرکتها می توانند در گروه های نامبرده قرار بگیرند:

رسانه های ارتباط جمعی که تبلیغات برند شما به آنها سپرده می شود، مانند رادیو و تلویزیون، روزنامه و مجلات، شبکه های اجتماعی مجازی، بیلبوردهای تبلیغاتی که توسط شهرداری ها پذیرفته می شود، شرکت ها، بانکها و یا موسسات مالی که توانایی حمایت مالی پروژه را دارند.

یکی از اساسی ترین و کلیدی ترین مقام هایی که در برندهای تازه تاسیس شده وجود دارد، مدیر روابط عمومی آن برند می باشد. مدیران مسئول، معاونان و مدیران روابط عمومی برند ها، ممکن است اهدافشان و شیوه ی خدمات دهی شان از طریق اقشاری مانند فعالان محیط زیست، فعالان حقوق کودکان و یا بیماران خاص، مورد استیضاح قرار بگیرند.

یکی از بهترین روش ها برای پیشگیری از این دست رخدادها این است که همواره ارتباط نزدیکی با انجمن های نامبرده وجود داشته باشد و آنها را در جریان جدیدترین دستاوردها و یا امتیازات خدماتتان که می تواند برای انجمن آنها نیز راه گشا و مفید باشد، قرار دهد. بهتر است برای این کار یکی از کارمندان شرکت را که روابط عمومی قوی داشته و توانایی فعالیت در این زمینه را داشته باشد برای این هدف انتخاب کنید و به عنوان نماینده خود معرفی کنید.

همچنین شرکت شما برای نظرسنجی از مردم و میزان رضایتشان راجع به خدماتی که ارائه می دهید، نیاز به نیروهایی دارد که در میان مردم حضور فعال داشته باشند و پیشنهادات و انتقادات مردم را با شما در میان بگذارند.

با تشکر / شرکت تبلیغاتی ادریس

طراحی لوگو 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top