چگونگی تبدیل معامله های تجاری به رابطه های دوستانه

چگونگی تبدیل معامله های تجاری به رابطه های دوستانه

خنده و طنز در روابط را اغلب مردم به آن علاقه مندند و از ارتباط دوستانه و نزدیک با کسانی این ویژگی اخلاقی را در خود دارند لذت می برند. زمانی که مشتریان به مراکز خرید مراجعه می کنند، علاوه بر کیفیت اجناسی که خریداری می کنند تمایل دارند جریان خرید برای آنها آمیزه ای از تفریح، سرگرمی و رفع نیازهای روزمره شان باشد.

بنابراین از مراجعه به مغازه ها و مکان هایی که توسط افراد شوخ طبع و خوش اخلاق اداره می شود لذت می برند و با توجه به تجربه خوبی که در آن مدت کسب کرده اند تمایل دارند این اتفاق برایشان بارها و بارها تکرار شود و احتمال مراجعه مجدد به مراکز خرید مذکور بسیار بیشتر می شود.

در واقع می توان گفت یکی از راههای مهمی که می توان از آن طریق برای حرفه تان مشتری ثابت جذب کنید و پس از مدتی او را به مشتری وفادار تبدیل کنید، داشتن اخلاق خوش، روی گشاده و همچنین استفاده از کارمندان و پرسنلی است که در ارتباط با مردم از همین ویژگی های اخلاقی بهره می برند و ساعات خوشی را برای مشتریانتان رقم می زنند.

داشتن ذوق عالی، در هنگام ارتباط با مشتری به ویژه در مراکز خاصی مانند رستوران ها، مراکز خرید، مراکز گردشگری برای وفادار ماندن مشتری بسیار گزینه عالی به حساب می آید.

شما می توانید به عنوان صاحب یک حرفه، در هر حرفه و کسب و کاری که به آن مشغول هستید از این ویژگی اخلاقی بهره ببرید. همچنین روانشناسی مشتریانتان، شناختن ویژگی های اخلاقی، روحی و سلایق آنها نیز در برقراری ارتباط گرم تر و صمیمانه تر آنها با شما بسیار کمک خواهد کرد. علاوه بر ارتباط نزدیک و رودر رو با مشتریان شما می توانید از راههای دیگری نیز برای این عمل استفاده کنید.

از آنجایی که امروزه تکنولوژی امکانات ارتباطی فراوانی را در اختیار مردم قرار داده است شما نیز می توانید از این امکانات در جهت ارتباط بیشتر با مشتریان و آگاهی از نظرات و پیشنهاداتشان استفاده کنید.

در شبکه های مجازی می توانید با صحبت کردن با مشتریان، پرس و جو و نظر سنجی از خواسته هایشان، برای حرفه تان ایده پردازی کنید. به طور کل این نکته را همیشه باید در نظر داشته باشید که مردم از ارتباط و خرید از مراکزی لذت می برند که علاوه بر خدمات اجناس خوب، دارای خصیصه اخلاقی برتر نیز باشند.

با تشکر 

شرکت تبلیغاتی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top