مزایای کسب و کارهای خانگی

مزایای کسب و کارهای خانگی

امروزه کسب و کارهای خانگی و مشاغلی که در محیط های کاری و توسط افراد یک خانواده راه اندازی می شوند نسبت به گذشته از تعداد بیشتری برخوردار می باشد. تاکنون همه ی ما درباره برخی آشنایان یا دوستان و اطرافیانمان شنیده ایم که برای پیشگیری از بسیاری از مخارج که در آغاز راه برای هر کسب و کاری وجود دارد ترجیح داده اند محیط کاری آرام و مناسبی را در محیط خانه ایجاد کنند و برای پیشرفت کار از همکاری اعضای خانواده کمک بگیرند. برای اینکه درباره این شیوه از کسب و کار بیشتر آشنا شوید در این مقاله اطلاعات کاملی را در این باره با شما درمیان می گذاریم.

طراحی لوگو 
پیش از شروع کسب و کارهای خانوادگی باید همواره این نکات را در نظر داشته باشیم:

۱- به شریکان خانوادگی خود اعتماد داشته باشید: شما چه به عنوان یک فارغ التحصیل دانشگاهی و باسواد شناخته شوید و چه بدون تحصیلات دانشگاهی بخواهید آغاز به یک کسب و کار نمایید باید همواره یادگیری و افزایش اطلاعاتتان را در اولویت قرار دهید و همواره به این یادگیری پایبند باشید. برای ایجاد آرامش فکری و دوری از اضطراب شکست باید شریکی را که بدون قید و شرط به او اعتماد و باور دارید انتخاب کنید. کسی که به او باور داشته باشید بدون حضور شما نیز کار به بهترین شکل ممکن با موفقیت همراه است و او همواره در سود و زیان با شما همراه بوده و صادق و راستگو می باشد.

۲- اهداف مشترک با شریکتان داشته باشید: پیش از استارت هر نوع کاری باید با شریکتان درباره آینده و شرایط و اهداف کار صحبت کنید. در هر نوع کسب و کاری اختلاف نظر شریکان موجب از هم پاشیده شدن کار می شود. بنابراین قبل از هرگونه تصمیم گیری حتما انتظاراتتان را با شریکتان در میان بگذارید و از اهداف و دیدگاه های او مطلع شوید.

۳- پیشرفت کار در کسب و کارهای خانوادگی سرعت بالاتری دارد: بسیاری از رنجش ها و ناراحتی ها در کسب و کارهایی ایجاد می شود که شرکا نسبت به یکدیگر آشنایی خوبی ندارند و از کار نکردن یکدیگر همواره گله دارند در حالی که در کسب و کارهای خانوادگی همه برای پیشرفت و اعتلای درآمدشان اتحاد داشته و انگیزه بالایی برای موفقیت یکدیگر دارند.

۴- مراقبت های ویژه و دلسوزانه: از نظر عمر و بقای کسب و کار، کسب و کارهای خانوادگی نمره خوبی را در تحقیقات بدست آورده اند. زیرا با توجه به احترام و محبتی که اعضای خانواده به یکدیگر دارند آمادگی بالایی برای وفاداری و فداکاری در کار نیز دارند و برای بهود کیفیت کار دلسوزانه مراقبت و پیگیری می کنند.

با تشکر / شرکت تبلیغاتی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top