مدیر برند چه کاری انجام میدهد؟ Brand Manager

مدیر یک برند در ابتدا سعی میکند تیم کارمندان را تشویق کند تا با بیشترین روحیه فعالیت های روزانه ی خود را آغاز کنند . مدیر یک برند فقط یک مدیر نیست بلکه با تک تک کارمندان یک رابطه ی احساسی ایجاد میکند تا از طریق برانگیختن احساسات ٬ بیشترین بهره را ببرید . وقتی رابطه ی خشک مدیریتی کنار گذاشته شود ٬ کارمندان و تمام تیم ٬ صحبت های مدیریت را بیشتر درک و عمل خواهند کرد .

در این مقاله به صورت مختصر اشاره میکنیم که مدیر یک برند چه رفتار و برنامه ای باید داشته باشد …

۱ – افراد را به خوبی بشناسید : با افرادی صحبت کنید که لیاقت صحبت های شما را داشته باشند و یا به شما انگیزه میدهند یا راهکار .. خطاب قرار دادن افراد باید با شناخت باشد برای هر مسله

۲ – زبان بدن را یاد بگیرید : اگه دوست دارید خیلی سریع ارزیابی کنیدذهنیت و رفتار تیم کاری خود را باید با استفاده از تکنیک های زبان بدن اینکار را انجام دهید . حتی زبان بدن به شما کمک میکند رفتار مناسب و حرفه ای و مورد نیاز را با تیم کاری خود داشته باشید .

۳ –  صداقت کلید پیروزی است : سعی کنید تا جایی که امکان دارد برای کارمندان شفاف سازی کنید . ابهام میتواند سرعت فعالیت و انگیزه کارمندان را کم کند .

۴ –  سعی کنید اعتماد سازی کنید : آنقدر باید اعتماد سازی کنید تا کارمندان با جان و دل برای اهداف شما کار کنند . وقتی کارمندان به شما اعتماد داشته باشند یعنی به رفتار و برنامه های شما هم اعتماد و ایمان دارند .

۵ –  در کنار صداقت و اعتماد سازی ٬ مدیر مقتدری باشید …  جذابیت یک مدیر به اقتدار اوست . این به معنای خشک بدون فضای کاری نیست ٬ میتوانید با لبخند اقتدارتون رو نشون دهید . وقتی مدیر قدرتمند باشد ٬ کارمندان احساس امنیت بیشتری میکنند .

۶ –  در داخل سازمان با افراد گاهی انفرادی صحبت کنید : همیشه نباید برای کل تیم کاری خود صحبت کنید گاهی لازم است با افراد تک به تک صحبت کنید و برای مدیریت هر نفر یک استراتژی داشته باشید . سعی کنید کارمندان در کنار اقتدار شما ٬ قدرت درک شما را بیشتر احساس کنند.

۷ –  به صحبت های کارمندان در یک زمان مشخص گوش کنید . میتوانید با گوش دادن و رفع مشکلات و دغدغه ی آنها ٬ قدرت آنها را چند برابر کنید٬ در نتیجه موفقیت بیشتری برای شما که مدیر هستید حاصل میشود .

۸ –  به عنوان مدیر یک برند باید اقدامات پیشگیرانه داشته باشید . باید بتوانید چالش های آینده را پیش بینی کنید و اقدامات لازمه را انجام دهید . نباید شایعات و .. مسیر چشم انداز بلند مدت شما را تحت تاثیر قرار دهد ..

اگر دوست دارید برند سازی موفقی از مدیریت خود داشته باشید … نکاتی که اشاره شد میتواند به شما به عنوان مدیر یک برند ٬ هویت ببخشد . و در نتیجه این هویت میتواند برند کاری شما را موفق کند ..

ابتدا برند مدیریتی خود را بسازید .. سپس برند خدمات و محصولات را …

با تشکر / شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top