مدرسه ادریس پلاس

مدرسه ادریس پلاس زیر نظر متخصصان شرکت ادریس از سال ۹۴ کار خود را آغاز کرده است. در این آموزشگاه دوره های تخصصی هنرهای گرافیکی و دیجیتال به صورت حرفه ای ٬ صفر تا صد به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود. آموزشگاه ادریس پلاس با هدف راه اندازی سیستم بزرگ و فراگیر آموزشی در حوزه ی امور گرافیکی میکوشد رویای هنرجویان را به واقعیت تبدیل کند .
اساتید مدرسه ادریس پلاس فرایند آموزشی را به گونه ای طرح ریزی کرده اند که هنرجو اعتماد به نفس بالا – انگیزه و امید به آینده را هر لحضه احساس میکند.
هدف مدرسه ادریس پلاس صرفا آموزش نیست بلکه پرورش هنرجویانی است که آمده اند آموزش ببینند و در آینده نزدیک هم آموزش بدهند و هم آفریننده هویت برند در حوزه کسب و کار باشند …
دوره های آموزشی که در این آموزشگاه استارت میخورد بر اساس نیاز بازار است٬ هنرجو در پایان دوره های تخصصی میتواند به راحتی وارد بازار کاری پررونق شود که حداقل آن مدرس شدن است …
آموزش های حرفه ای و بروز و بر اساس نیاز بازار در کمترین زمان میتواند آینده ای هنری و پولساز برای شما رقم بزند.
برخی از ویژگی های مدرسه ادریس پلاس :

سطح آموزشی بسیار بالا و بروز،
قابلیت رقابت با آموزش های بین المللی،
الگوهای آموزشی حرفه ای و بر اساس نیاز هنرجو و نیاز بازار،
تکمیل آموزش های دانشگاه ها به صورت کاملا عملی و علمی،
برگزاری تورهای آموزشی بر اساس نیاز بازار
و …

اگر به طراحی گرافیک و هویت بصری برند علاقه دارید متخصصان شرکت ادریس بر اساس نیاز بازار و استعداد و علاقه شما ٬ دوره هایی ویژه و منحصربفرد برگزار میکنند تا شما در آینده ی نزدیک بتوانید وارد بازار کاری مطمن و پولساز شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره ۸-۸۸۳۴۱۱۹۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید …

اگر سواد خواندن و نوشتن دارید میتوانید قله های گرافیک را فتح کنید …

 

با تشکر
مدیریت مدرسه ادریس پلاس

Scroll to Top