فروش موفق با ۵ قانون طلایی

فروش موفق با ۵ قانون طلایی

مسیرهای طلایی فروش میتواند کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به سرعت رشد دهد. در بازار پرتلاطم ایران فروش بیشتر٬ دغدغه ی اصلی مدیران محسوب می شود . ما در وبسایت ادریس از ۵ قانون طلایی رونمایی میکنیم که میتواند شتاب دهنده فروش محصول یا خدمات شما باشد. / فروش موفق با ۵ قانون طلایی /

فروش مانند شماره گیری تلفنی است که اگر اعداد تلفن اشتباه وارد شود به معنای واقعی نمیتوانید با مقصد مدنظر خود صحبت کنید. بنابراین برای فروش بیشتر همیشه اطلاعات جدیدی کسب کنید چرا که مخاطبان همه ی کسب و کارها در حال رشد و توسعه در همه ی ابعاد هستند … /شرکت تبلیغاتی /

قانون اول: تشخیص مشتریان واقعی :آمارها نشان میدهد ۲۰ درصد مشتریان همیشه بیشتر از ۸۰ درصد خرید را انجام میدهند . بهتر است مشتریان واقعی خدمات یا محصولات خود را پیدا کنید و هرگز روی مشتریان احتمالی تمرکز نکنید. انرژی و منابع محدود هستند، باید بتوانید مشتریان واقعی را شناسایی کنید و با آنها در تعامل باشید.
قانون دوم: ایجاد صمیمیت و اعتماد : یکی از مهم ترین عوامل فروش اعتماد و اعتبار است. سعی کنید به عنوان فروشنده با انجام تعهدات خود در فرایند فروش اعتماد مشتری را کسب کنید.با دقت به صحبت های مشتری گوش کنید و برای رفع مشکلات وسوالات او بکوشید تا بتوانید مشتری را جذب محصولات یا خدمات برند خود کنید.
قانون سوم: تشخیص دقیق نیازهای مشتریان : خیلی از افراد نمیدانند که آیا محصولات یا خدمات برند شما نیاز آنها را برآورده میکند یا خیر . بهتر است ابتدا نیاز افراد را دقیق شناسایی کنید سپس نیاز مشتریان را به زبان آورده و برای تک تک نیازهای او راه حل عملی با جزییات پیشنهاد کنید . میتوانید با پرسیدن سوالات دقیق به عمق نیاز مشتری دسترسی پیدا کنید .
قانون چهارم: ارائه متقاعد‌کننده داشته باشید : فروش واقعی در گرو ارائه است …. به طور مثال شما به مشتری میگویید آیا تمایل دارید پکیج خدمات شما را نقدی خریداری کند؟ مشتری در پاسخ: نه نقدی نمیتوانم خریداری کنم … و پاسخ شما : مشکلی نیست میتوانید اقساطی پرداخت کنید … سعی کنید در ارائه خدمات و محصولات از تجربیات سایر مشتریان برای افراد بگویید که شما توانسته اید نیازهای آنها را رفع کنید .
قانون پنجم: پاسخ‌گویی مؤثر به اعتراضات مشتریان: قطعا در حجم فروش بالا اعتراضاتی همراه است . با این دیدگاه که اعتراضات نشانه ی علاقه است باید به مشتریان پاسخگو باشید . برای اعتراضات تکراری و احتمالی پاسخ های دقیق داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان پاسخگوی مشتریان باشید .
با تشکر شرکت تبلیغاتی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top