غلبه بر مشکلات بازاریابی

غلبه بر مشکلات بازاریابی

آیا میدانید بزرگترین مساله برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ غلبه بر مشکلات بازاریابی و فروش است؟ اکثر افراد نمیدانند این مشکلات رو چطور شناسایی و رفع کنند. بیشتر برندهای کوچک برنامه بازاریابی ندارند ٬ در این مقاله تلاش میکنیم تکنیک هایی را آموزش دهیم که بتوانید برنامه بازاریابی حرفه ای داشته باشید./غلبه بر مشکلات بازاریابی/

۱- باید یک هویت برند ماندگار در ذهن مخاطب طراحی کنید

قبل از استارت بازاریابی باید یک هویت برند حرفه ای خلق کنید و ارتباطی معنادار بین کسب و کار و مشتری ایجاد کنید. در واقع به کمک برند سازی میتوانید تلاش رقیبان را بی اثر کنید و شما فروش بیشتری را رقم بزنید٬ برندینگ باعث میشود در شرایط سخت اعتماد بیشتری از سمت مشتریان احساس کنید.

۲- ایجاد یک رابطه ی کاملا عمیق  و مفهومی با هسته ی اصلی مخاطبین 

شناسایی هسته ی اصلی مخاطبان گام اول برای غلبه به مشکلات بازاریابی است. بازاریابی بسیار پرهزینه است و باید با شناسایی و آنالیز مشتریان هدف اقدام کنید. تا بتوانید هزینه ها را شدیدا کاهش دهید. قبل از استارت بازاریابی فکر کنید محصول و خدمات شما برای چه افرادی لازم است و حاضر هستند این افراد محصولات و خدمات شما را خریداری کنند؟

توجه : اگر محصولات شما برای کودکان است یا افراد معلول و … هسته ی مرکزی مشتریان شما اولیا هستند نه خود افراد!!!

۳- طراحی وعده های جذاب برای جلب مشتریان

احساسات با ۷۵ درصد بیشترین سهم و تاثیر را در فرایند خرید دارد. بازاریاب باید به شناسایی نیاز بازار هدف بپردازد و برای این نیازها بهترین راه حل را پیشنهاد کند. باید وارد حوزه احساسی مشتریان شوید اگر به فروش بیشتر فکر میکنید.

۴- باید برنامه ی بازرایابی قابل انجام باشد 

بازاریابی فرایندی است که محصول و خدمات یک برند بیشتر دیده و شنیده شود. برنامه بازاریابی باید تصویر درستی از کسب و کار باشد. برنامه باید بر اساس مدل ۴p  برای بازاریاب تمرکز و جهت دهی ایجاد کند تا در نهایت مشکلات بازاریابی را به حداقل برساند.

 

با تشکر / شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top