طراحی بسته بندی packaging Design

آخرین پروژه طراحی بسته بندی

هدف اصلی بسته بندی آماده کردن کالا است برای طی کردن فرایند انبار کردن ٬ توزیع ٬ فروش و مصرف کالا. بسته بندی حرفه ای عملیات پیچیده ای است که تلفیق شده است از هنر٬ خلاقیت٬ پویایی و شناخت عمیق از رفتار مخاطب ...

برای فروش یک محصول باید بسته بندی مدرن و منحصرفردی داشته باشید ٬ در یک جمله بسته بندی را میتوان یک نوع عملکرد خدماتی ویژه دانست.
اولین و نزدیک ترین ارتباط محصولات یا خدمات شما با مشتریان تان ٬ ارتباط بصری مشتری با بسته بندی است. بهتر است بسته بندی عمیق تر از هر توضیحی ٬ تاثیر مثبتی روی ذهن مشتری داشته باشد٬ چرا که کیفیت خود محصول را مشتری بعد از خرید لمس خواهد کرد. یک بسته بندی خوب باید تمام ویژگی های محصول را هنرمندانه و خلاقانه به نمایش بگذارد ...

بهتر است بدانید در قرن ۲۱ بسته بندی٬ محصول را به فروش میرساند. بسته بندی محصول باید آنقدر تاثیر گذار باشد تا مشتری در میان انبوهی از محصولات در قفسه ها٬ برند شما را از روی بسته بندی انتخاب کند.

بسته بندی منحصربفرد میتواند بدون حضور فروشنده ٬ محصول یا خدمات شما را با صدای بلند تبلیغ کند و توضیحات لازمه را هنرمندانه در ذهن مشتری حک کند ...

شرکت تبلیغاتی ادریس با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تبلیغات ، واحد طراحی بسته بندی خود را ایجاد نموده است.

شرکت تبلیغاتی ادریس نخبگان و متخصصان گرافیک ایران را گرد هم آورده تا بتواند بهترین ایده های گرافیکی را به طرح های ناب بسته بندی تبدیل کند.

از این رو شرکت تبلیغاتی ادریس خود را در زمینه ی طراحی بسته بندی های مدرن بسیار توانمند دانسته و به یقین نقش موثری در تثبیت و ارائه اهداف مشتریان در طرح های گرافیکی بسته بندی داراست.

بسته بندی ابزاری است که پیام تبلیغاتی را میتواند هوشمندانه در میان انبوهی از محصولات رقبا ٬ به ذهن مخاطب برساند و انگیزه ای در ذهن مشتری ایجاد کند برای خرید محصولات یا خدمات برند شما !!!

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره ی 8-88341197-021 تماس حاصل فرمایید.

با ما بین رقیبان تان هنرمندانه بالاتر قرار بگیرید ...

با تشکر

شرکت تبلیغاتی ادریس

Scroll to Top