روش های معرفی برند شخصی تان

روش های معرفی برند شخصی تان

بازگویی چگونگی راه اندازی کسب و کارتان و اینکه نقطه آغاز کارتان را شرح دهید تا جایی که تصمیم گرفتید خدماتتان به برندی مشهور تبدیل شود قطعا برای کسانی که در آغاز راه فعالیت های تجاری هستند آموزنده خواهد بود و شنیدن و یا خواندنش برای آنها درس های آموزنده ای خواهد داشت. بهترین راه روایت داستان کسب و کارتان و شیوه ی راه اندازی برندتان شیوه ی داستانی می باشد.

زیرا این روش برای همه فهم آسان و بدون پیچیدگی دارد و هم میتواند طرفداران زیادی را به خود جلب کند. زیرا روایت های داستانی و خواندنشان در تاریخ فرهنگی ما جایگاه مثبت و بالایی دارد. بسیاری از شرکت های بزرگ و برندهای مشهور نیز از شیوه ی داستانی برای تعامل با مشتریان خود بهره می گیرند. تبلیغات جذاب و زیبا در حوزه برند سازی موجب می شود عکس العمل هایی اعم از مثبت و منفی از سوی جامعه بروز داده شود. طراحی لوگو 

این واکنش ها حتی اگر منفی هم باشند موجب می شود برند مورد نظر در نظرافراد جامعه آشناتر شود و مردم آن را به عنوان گزینه ای بشناسند که روزی تجربه مراجعه به آنجا را خواهند داشت. برای اینکه بتوانید به بهترین نحو از روش داستان نویسی برای برندینگ تان استفاده کنید بهتر است نکاتی که در ادامه بیان می کنیم را در نظر داشته باشید:
۱-یادداشت های روزانه داشته باشید: از آغاز راه و زمانی که در گام اول ایستاده اید برای فعالیتتان دفتری اختصاص دهید و اولین تصمیم ها و تجاربتان را در این مسیر ثبت کنید. این یادداشت ها موجب می شود بتوانید در آینده آنها را کنار یکدیگر قرار داده و داستان جالبی از آن تهیه کنید.

۲- بیانیه های تبلیغاتی داشته باشید: پیش از اینکه فعالیت هایتان را به طور رسمی آغاز کنید می توانید با استفاده از فنون تبلیغات کسب و کارتان را به افراد جامعه معرفی کنید. آنها را با اهداف و آینده کارتان آشنا کنید و ذهنشان را برای بازگشایی برندتان آماده کنید.

۳- داستانی کردن بیانیه: برای اینکه بیانیه تبلیغاتیان حالت خشک و رسمی نداشته باشید آن را شکلی فانتزی و داستانی بنویسید. به نحوی که ذهن خواننده درگیر جذابیت و تازگی کار شما باشد.

۴- داستان برندتان را در فضا و مکان مناسب مطرح کنید: برای اینکه تاثیرگذاری تبلیغاتتان افزایش یابد باید در زمان مناسب مطرح شود. بنابراین پیش از هرگونه تبلیغاتی بستری را فراهم کنید و زمانی ویژه را اختصاص دهید و مانند یک سورپرایز ویژه برندتان را معرفی کنید.

با تشکر / شرکت برند سازی ادریس

edris-ac.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top