روش های تجارت موفق در اینستاگرام

روش های تجارت موفق در اینستاگرام

امروزه با توجه به وسعت یافتن و پیشرفت تکنولوژی به ویژه در مسیر فناوری اطلاعات و ارتباطات، راههای نوین و جالبی جهت کسب درآمد بر روی افراد گشوده شده است. با توجه به فرصت هایی در زمینه اینترنت که در ایران به وجود آمد مانند ارزان تر شدن قیمت اینترنت، افزایش دو برابری پهنای باند اینترنت و سروسامان دادن به پروژه ۸ ساله پیشرفت و وسعت فضای مجازی در ایران، افق های روشن تری جهت کسب و کار نمایان شد.

بنابراین اگر دوست دارید فعالیت های خود را در زمینه کسب و کارهای اینترنتی آغاز کنید بهتر است نکاتی که در ادامه مطلب ذکر می شود را در نظر داشته باشید.

۱-از فضای شخصی افراد بهره ببرید:

اینستاگرام فضای جذاب و متنوعی را برای ارتباط راحتتر شما با افراد جامعه ایجاد کرده است. این فضا امکانات و فرصت های جالبی را در اختیار شما قرار می دهد که اگر خودتان صاحب کسب و کاری هستید که تمایل دارید آن را گسترش دهید و یا با سازمان یا شرکتی فعالیت می کنید که دوست دارید به سوددهی برسد، با افراد جامعه ارتباط ارزان تر و آسانتری برقرار کرده و خدمات خود را برای آنها شرح دهید. همچنین می توانید از صفحات پربازدید جهت درج تبلیغات خود استفاده کنید تا افراد بیشتری تبلیغات شما را به چشم بینند. ارگان ها یا شرکت هایی که با خدمات شما ارتباط مستقیم دارند و یا به آنها نیاز دارند را پیدا کنید و از طریق صفحاتشان با آنها ارتباط مداوم داشته باشید.

۲- حتما از هشتگ استفاده کنید:

یکی از فنون مهم در بازاریابی از طریق اینستاگرام کاربرد به جا و به موقع از هشتگ است. هشتگ می توانند صفحه شما را پیدا کنند. برای مثال اگر فعالیت هایتان در زمینه عکاسی می باشد با هشتگ کردن نام دوربین یا عکاسی یا صفحات رسمی آموزشی عکاسی می توانید صفحه تان را از طریق سرچ در دسترس قرار دهید. اصولا تعداد هشتگ ها بین یک تا ۵عدد می باشد.

۳- حتما از تصاویر استفاده کنید:

کاربرد تصاویر در صورتی که خلاقانه و جذاب باشد مانند معجزه عمل می کند و کاربران زیادی را به صفحه شما می کشاند. عکس های مرتبط با حوزه فعالیتتان را انتخاب کنید یا از طریق فتوشاپ و برنامه هایی مانند فتوشاپ عکس طراحی کنید و همواره خلاقیت و نو بودن را در نظر داشته باشید.

۴-فعالیت خود را پررنگ کنید:

بهتر است برای پیشرفت تجارت اینترنتی تان تنها به فعال بودن در صفحه خود بسنده نکنید و در صفحه های مرتبط با خدماتتان نیز حضور پررنگ داشته باشید.

با تشکر

شرکت برند سازی ادریس

One Response to روش های تجارت موفق در اینستاگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top