رنگ ها و افزایش فروش

رنگ ها و افزایش فروش

رنگ ها دنیای بزرگی دارند که از نظر بسیاری از علوم مانند روانشناسان، پزشکان و زیست شناسان می توانند تاثیر ویژه ای بر محیط اطراف، ذهن و تصمیمات و انتخابات اشخاص داشته باشند. رنگ ها در دنیای تجارت نیز به یاری صاحبان مشاغل می آیند و به فروش و موج مثبت کارشان بسیار کمک می کنند. در این مطلب به معرفی ده رنگ برتر و تاثیرتشان در دنیای فروش و کسب و کارها می پردازیم.

رنگ قرمز: رنگ قرمز را می توان رنگ قدرتمند و آتشینی معرفی کرد که مفهوم قدرت را بخوبی می رساند. رنگ قرمز در بسیاری از مراکز خرید می تواند کمک بسیاری به جلب نظر مشتری و تصمیم گیری او در خرید از آن مرکز داشته باشد. بسیاری از لوگوهای برندها نیز به هدف نشان دادن قدرت خدمات و کسب و کارشان رنگ قرمز را به کار می گیرند.

آبی: رنگ آبی بستری از اعتماد و جلب اعتماد مشتری را ایجاد خواهد کرد. بنابراین رنگی است که در کنار آرامشی به چشمان ما می دهد موجب افزایش اعتماد در میان مشتریان خواهد شد.
صورتی: رنگ صورتی رنگ ملیحی می باشد که مهربانی و زنانگی را بخوبی نشان می دهد. بنابراین این رنگ با روحیات و خلقیات بانوان قرابت بیشتری دارد و می توان برای مراکز خرید و خدماتی که ویژه بانوان می باشد از این رنگ استفاده نمود. طراحی لوگو 

زرد: زرد رنگ پرقدرتی است که توانایی شما را معرفی می کند . این رنگ به بینندگان دستور می دهد که به شما توجه کند و توانایی شما را از نزدیک ببینند.
سبز: رنگ سبز طیف فعالیت بسیاری دارد. رنگ محبت، سلامتی و طبیعت است. بنابراین برای اینکه مشتریان را دعوت به دیدن زیبایی های کارتان کنید از رنگ سبز استفاده کنید.

بنفش: بنفش رنگ سلطنت است و مفهوم اعتبار کسب و کار شما را می رساند.
طلایی: رنگ ثروت و تبار شما می باشد و سابقه مثبت و درخشان شما را معرفی می کند.
نارنجی: اگر در محیطی پرانرژی فعالیت می کنید این رنگ بسیار عالی می باشد.زیرا موجب تزریق انرژی و شادی می شود.
سیاه: این رنگ تلفیقی از حس های گوناگون می باشد. میتواند مدرن و یا سنتی باشد شادی و ناراحتی را توامان برساند و فضا را درام گونه جلوه دهد.

با تشکر

شرکت تبلیغاتی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top