راه های افزایش بازدید وب سایت شما

راه های افزایش بازدید وب سایت شما

برای اینکه بتوانید میزان بازدید کننده های وب سایتتان را افزایش دهید نباید بر روش های قدیمی مانند محتوا و ارتقا در موتورهای جستجو تکیه کنید. البته که این روش ها کارآمد و مفید هستند ولی امروزه روش های جدیدتر و به روز تری جهت افزایش بازدید وب سایت ها ارائه می شود. طراحی لوگو

بازدید کننده ی وب سایت ها در چند دقیقه یا حتی چند ثانیه اول به وب سایت و محتوای آن جذب می شوند. بنابراین وب سایت شما نیاز دارد که از همین چند لحظه کوتاه جهت جذب بازدید کننده نهایت بهره را ببرد. در صورتی که شما در این زمینه موفق شوید و بتوانید وب سایتی مناسب سلایق و علایق مردم ایجاد کنید آنها نیز برای شما تریبون تبلیغاتی می شوند و در صفحات مجازی شان به تبلیغ وب سایت شما می پردازند. برای اینکه در این راه موفق شوید در این مقاله چند پیشنهاد و راهکار برای شما ارائه خواهیم کرد.

۱- از مطالب قدیمی پرهیز کنید:
سعی کنید همواره حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید، اخبار به روز و اتفاقات روز را با زبان ساده و یا طنز بیان کنید، جدیدترین اخبار روز را در وب سایتتان ارائه دهید، به نحوی که بازدید کنندگان وب سایت شما را به عنوان مکانی برای خواندن جدیدترین اخبار و بهترین ایده ها بشناسند.
۲- طراحی جذاب انتخاب کنید:
سعی کنید قالب وب سایتتان در عین زیبایی ساده و دلنشین باشد، برای بیننده تکراری نشود و رنگ و فونت نگارشتان را نیز مناسب انتخاب کنید. یکی از اصول مهم داشتن وب سایتی فعال داشتن ظاهر و طراحی ایده آل و مناسب است، زیرا وب سایت شما اگر بهترین محتوا را نیز داشته باشد ولی زیبایی بصری نداشته باشد نمی تواند برای خواننده جذاب به حساب بیاید.
۳- امکانات جستجو برای سایتتان قرار دهید:
در صورتی که هدف وب سایت شما افزایش فروش می باشد بنابراین یکی از بهترین اقداماتی که می تواند به فروش بهتر شما کمک کند این است که مشتری بتواند از طریق وب سایت شما به راحتی موارد مورد نیاز خود را جستجو کند و به اطلاعات مورد نیازش دست پیدا کند، بنابراین امکانات جستجوی وب سایت خود را پیشرفته طراحی کنید.
۴- وب سایت خود را با تکنولوژی روز قوی کنید:
امروزه گوشی های همراه و تبلت ها حرف اول را در دنیای تکنولوژی می زنند، بنابراین اگر وب سایت شما نیز در این زمینه فعال باشد و هر روز پیشنهاد مناسبی برای بازدید کننده ارائه کند قطعا بازدید وب سایت شما پیشرفت خواهد کرد.

تشکر از همراهی شما با شرکت برند سازی ادریس 

www.edris-ac.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top