میزان سفارشات واحدها

هویت سازی برند
75%
هویت بصری برند
100%
طراحی کمپین تبلیغاتی
35%
ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق
90%
مشاوره تبلیغاتی
65%

Edris

هدف شرکت، توسعه ارتقاء جایگاه سازمانی تمام برند های کشور با بهترین و جدیدترین فنون برندسازی و هویت سازی است که صنعت کشور را هم ردیف صنایع کشورهای جهان اول قرار دهد.

شرکت ادریس به واسطه داشتن تجربه و تخصص در فرآیند برندینگ ، نیروهای خلاق و سبک های متمایز و اختصاصی و تمرکز در بخش ویژوال برندینگ ، کلیه خدمات هویت سازی برند، هویت بصری برند، طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی ، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق و مشاوره هویت سازی برند را با سبک های متمایز و اختصاصی ، متناسب با هویت برند شما ، در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب با ویژگی ها و شرایط خاص و منحصر بفرد در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت ادریس چشم انداز خوبی برای صنعت کشور می بیند که با امید و توکل به خداوند متعال و تلاش و پشتکار، ادریس سهم مهم و بزرگ خود را که رسیدن به توسعه کشور است را محقق خواهد کرد.

دلایل منطقی انتخاب ادریس

نمونه پروژه های انجام شده ما در سالیان اخیر ، گواهی مشتریان و رضایت 92 درصدی مخاطبان و کارفرماهای ما دلیلی بر این ادعای ماست.

شما هم می توانید با خیال آسوده حمایت علمی و خلاقانه ما را در تمام بخش های برندینگ سازمان خود داشته باشید.

حضرت ادریس

حضرت ادریس نخستین کسی بود که جامه دوخت و پوشید و جامه مردم تا آن زمان از پوست بود و نیز وی نخستین کسی بود که قلم را برای نوشتن به کار بست و به دانش ستاره شناسی و حساب پرداخت از این رو ادریس را نخستین مدرس انسان می‌دانند که مبادی فاضله را داد، تا به کمال و فضیلت برسند و اصول هر علم را منتهی به او می‌دانند، و به همین دلیل انسان‌ها در رشته‌های نجوم، هندسه، فلسفه، حساب، منطق و حکمت مدیون او می‌باشند

Scroll to Top