خدمات دیگر Other Services

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

شرکت تبلیغاتی ادریس با علم و درک اهمیت بسیار زیاد هنر و گرافیک در تبلیغات ، واحد طراحی گرافیک خود را ایجاد نموده است. شرکت تبلیغاتی ادریس نخبگان و متخصصان گرافیک ایران را گرد هم آورده تا بتواند بهترین ایده های تبلیغاتی را به طرح های ناب گرافیکی تبدیل کند که به یقین نقش موثری در تثبیت و ارائه اهداف مشتریان در کمپین تبلیغاتی دارد.
برخی از خدمات واحد طراحی گرافیک :
- طراحی و تعریف هویت بصری سازمانی ( Branding Guide line )
- طراحی نشانه تصویری ( لوگو ) و نشانه نوشتاری ( لوگو تایپ یا مونو گرام )
- طراحی کاتالوگ ، بروشور ، فولدر و پوسترهای تبلیغاتی
- طراحی مجموعه اوراق اداری ( سربرگ ، پاکت ها ، کارت ویزیت و . . . )
- طراحی بسته بندی محصولات
- طراحی تابلو های تبلیغاتی
- طراحی گرافیک صفحات وب سایت
- صفحه آرایی و فرم بندی مجلات و نشریات

مشاهده نمونه کار

چاپ

چاپ

شرکت تبلیغاتی ادریس با در اختیار داشتن کادری مجرب و متعهد در صنعت چاپ ، گام مهمی در ارائه هر چه بهتر خدمات چاپی برداشته است. کانون تبلیغاتی ادریس سعی می کند خروجی نهایی مطابق با استانداردهای تعریف شده برای هر طرح به نحو مطلوب باشد تا طرح های اجرا شده در نهایت اهداف کمپین تبلیغاتی را دنبال کند.
برخی از خدمات واحد چاپ :
- چاپ افست
- چاپ دیجیتال

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی یکی از مهمترین و اثر گذار ترین بخش یک کمپین تبلیغاتی است. شرکت تبلیغاتی ادریس با بهره گیری از توان فردی پرسنل مجرب خود توانسته گامی مهم در این عرصه بردارد. تجهیزات پیشرفته ، علم ، تخصص و تجربه کافی توانسته جذاب ترین و خاص ترین عکس ها را تقدیم بیننده کند.
برخی از خدمات واحد عکاسی صنعتی و تبلیغاتی :
- عکاسی صنعتی
- عکاسی تبلیغاتی
- عکاسی مد و پوشاک
- عکاسی معماری

مشاهده نمونه کار

تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی

تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی

شرکت تبلیغاتی ادریس با تکیه بر اساتید هنری در زمینه های نویسندگی ، کارگردانی ، تدوین ، صدا گذاری ، موسیقی و . . . و با در دست داشتن تجهیزات حرفه ای سینمایی و پیشرفته تصویری ، توانسته محصولات بصری مطلوبی با کیفیتهای مناسب به مشتریان خود ارائه دهد.
برخی از خدمات واحد تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی :
- استفاده از تجهیزات پیشرفته سینمایی
- تدوین حرفه ای
- ساخت کلیپ های تصویری
- ساخت تیزرهای تبلیغاتی
- ساخت فیلم های صنعتی
- استفاده از جلوه های ویژه

مشاهده نمونه کار

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی

امروزه یکی از موثر ترین راه نمایش محصول و تاثیر گذاری روی مخاطب تبلیغات محیطی  ( بیلبورد ) ست. اهمیت این نوع رسانه سبب شده است که سهم این نوع رسانه در ذهن مخاطب بعد از تیزر تلویزیونی رتبه دوم را به خود اختصاص بدهد. با توجه به اشتیاق مردم به شهرنشینی و گستردگی معابر، امکان ویژه ای برای تدوین استراتژی های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و ...  به دست آمده و با توجه به ویژگی های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه های خلاق با گروه های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است.
تولید کنندگان کالا و خدمات با استفاده از انواع بیلبوردها و استندها، ضمن زیباسازی و ایجاد تنوع بصری در محیط شهری، با مخاطبان خود سخن می گویند و پیام های خود را در ناخودآگاه آنان ثبت می نمایند.
شرکت تبلیغاتی ادریس با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در نقاط استراتژیک شهر تهران و سایر شهرهای بزرگ ، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده دارا است. از این رو شرکت تبلیغاتی ادریس به طور کاملا تخصصی بر روی این واحد متمرکز شده و با ایده های نو و خلاق ، محصولات و برند مورد نظر را به مخاطب عام معرفی نماید.
برخی از خدمات واحد تبلیغات محیطی :
- عرشه پل های سطح شهر
- بیلبوردهای سطح شهر ( حجمی و مسطح و . . . )
- فضاهای تبلیغاتی ایستگاه های مترو تهران ( تابلوهای دیواری داخل ایستگاه ها، تابلوهای داخل واگن ها، گیتهای ورود و خروج، دیوار جداکننده حریم ریلی و دستگیره های داخل واگن ها )
- تابلوهای سر در فروشگاه های عرضه مستقیم کالا

مشاهده نمونه کار     لیست بیلبوردهای تهران     تابلوهای تبلیغاتی مترو

 

مطبوعات و رسانه های گروهی

مطبوعات و رسانه های گروهی

مطبوعات یکی از پر بازدید ترین و در دسترس ترین رسانه هاست. از این رو تبلیغات در این نوع رسانه از تاثیر زیادی بر مخاطب برخوردار است.
واحد مطبوعات و رسانه های گروهی شرکت تبلیغاتی ادریس نسبت به نیاز مشتری و بعد از برنامه ریزی کمپین ، مطبوعات مورد نظر را به بهترین نحو ارائه خواهد کرد.
برخی از خدمات واحد مطبوعات و رسانه های گروهی :
- تعیین و ارائه نشریات مطلوب ، روزنامه های پربازدید و مجلات برتر با توجه به بازار هدف
- انجام خدمات روابط عمومی مطبوعات ، رادیو و تلویزون
- هماهنگی و نظارت بر درج آگهی ها و پخش در رادیو و تلویزون

 

سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن

سمپلینگ و پروموشن روشی از تبلیغات جهت معرفی و شناخت دقیق محصولی جدید یا قدیمی از یک برند میباشد که مصرف کننده را به انتخاب سریع و بدون شک آن برند سوق میدهد .

در سمپلینگ یک فرد با ظاهری آراسته  و با اشراف کامل به آن محصول ، مشتریان و یا حتی افرادی که از آن منطقه عبور میکنند را دعوت به تست نمونه ای از محصول میکند و در آن هنگام با لحنی زیبا و جذاب محصول را برای مشتری تشریح میکند و او را راغب به خرید محصول میکند و نام و کیفیت آن برند را برای همیشه در دیدگان و حافظه مشتری حک میکند .

برای آن دسته از محصولات که امکان ارائه نمونه آزمایشی نمیباشد مانند لوازم خانگی ، فرد سمپلر با دردست داشتن کاتالوگ و بروشور از آن محصول ، مشتریان را جهت انتخاب این محصول ترغیب میکند که به این کار پروموشن گفته میشود .

از مزیت های بیشتری که روش تبلیغاتی سمپلینگ و پروموشن نسبت به دیگر روش ها دارد میتوان به مواردی همچون تعامل و مذاکره حضوری با مصرف کننده و جذب نظرات ، انتقادات و پیشنهادات  و خلق اتفاقی ماندگار جهت اثبات برند در حافظه مصرف کننده و نیز امکان تبلیغ محصولات متنوع یک برند و نیز فروش هم زمان آن و جذب مصرف کنندگانی که با هدف تهیه محصولات دیگر وارد مرکز خرید شده و با استفاده از فنون گفتاری راقب به تهیه آن مشوند اشاره کرد .

تبلیغات با استفاده از روش ارتباط مستقیم که امروز به شکلی بسیار وسیع و مداوم توسط شرکت ها و تولیدکننده های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد, به عنوان راه حلی کوتاه، مستقیم و بسیار تاثیر گذار شناخته شده است. این فرآیندها را عموماً با نام کلی سمپلینگ می شناسند.

مزایای سمپلینگ :

  • فرهنگ سازی استفاده درست از محصول
  • بومی شدن ارتباط بین مصرف کننده و تولید کننده
  • عدم نیاز به هزینه اولیه از طرف مصرف کننده جهت تست محصول یا تجربه کاربری آن
  • معرفی محصول در مطلوب ترین حالت (برقراری ارتباط بین 2 انسان)
  • عدم وجود فاصله زمانی از معرفی تا استفاده
  • تاثیر آنی و قوی جهت خرید کالا
  • امکان پاسخگویی سریع و بلافاصله به سوالات اولیه مصرف کننده
  • آفرینش اولین و پایدارترین تاثیر در ذهن مصرف کننده
  • امکان کنترل و چک بازخورد و اطلاعات داده شده به مصرف کننده بصورت مستقیم توسط سمپلر آموزش دیده
  • امکان اصلاح شیوه استفاده نادرست محصول و بازگرداندن مشتریان از دست رفته

غرفه سازی نمایشگاه

طراحی غرفه نمایشگاه

دکوراسیون داخلی به طور کلی تلفیق معماری و طراحی داخلی ، دکوراسیون داخلی را معرفی می نماید . طراحان شرکت تبلیغاتی ادریس با تنیدن اصول علمی ، فنی و تخصصی معماری داخلی و در کنار اینها چاشنی حس زیبایی شناسی ، فضایی خاص را طراحی میکنند که بیانگر نیاز ، هویت و درک و خواسته مخاطب است.
شرکت تبلیغاتی ادریس با استفاده از مهندسین مجرب و کار آزموده ی معماری ، نیاز و خواسته ی مشتری را در بهترین شکل ممکن طراحی و اجرا می نماید.
برخی از خدمات واحد دکوراسیون داخلی و غرفه سازی :
- طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ( اداری ، تجاری ، مسکونی و . . . )
- طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی

مشاهده نمونه کار

طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه فضای اینترنت راهی نو برای معرفی برندهاست ، راهی نسبتا کم هزینه اما فوق العاده پر بازده. امروزه دنیای کسب و کار به سمت فضای مجازی کشیده شده است و هر روز نیز بسیار قوی تر از روز قبل به کار خود ادامه می دهد. شرکت تبلیغاتی ادریس سعی کرده که از این موقعیت بهترین بهره را ببرد. شرکت تبلیغاتی ادریس توانسته با بکار گیری علم و نیروی متخصص خود در زمینه طراحی گرافیک سایت ، ویترین بسیار خوبی را از مشتری خود در فضای مجازی به نمایش در آورد. همچنین با بکار گیری نیرو های متخصص هاست ایران در ضمینه طراحی و توسعه وب و نیز خدمات سئو ، گامی بلند در این عرصه بردارد.

مشاهده نمونه کار

آخرین پروژه ها

Scroll to Top