آموزش جذب مخاطبین به سمت غرفه ی برندتان

 آموزش جذب مخاطبین به سمت غرفه ی برندتان

شاید تا به امروز با هدف فروش وانت معرفی خدمات و محصولات برندتان بارها و بارها در انواع نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت کرده باشید ولی از نتیجه خیلی راضی نباشید! در این مقاله از وبسایت شرکت ادریس قصد داریم به شما آموزش دهیم چطور در نمایشگاه ها مخاطبان هدف را به سمت غرفه ی برندتان جذب کنید و با معرفی اصولی و حرفه ای٬ فروش فوق العاده ای داشته باشید.

۳ راهکار را معرفی میکنیم٬ امیدواریم با اجرایی کردن این ۳ راهکار در نمایشگاه بعدی موفقیت قابل ‌توجهی کسب کنید…

۱- به تصویر کشیدن پیامی چشمگیر با استفاده از استندهای نمایشگاهی:
معمولا در نمایشگاه ها به علت حجم بالای شرکت های میزبان ٬ فضای کمی در اختیار شما قرار میگیرد٬ باید بتوانید از این فضا حرفه ای و بهینه استفاده کنید٬ تیم ادریس پیشنهاد میکند از یک استند تبلیغاتی حرفه ای استفاده کنید. باید بدانید هر چه ارتفاع این استند تبلیغاتی بالاتر قرار بگیرد بهتر است و مخاطبان بیشتری را جذب میکند. هر چقدر تصویر بهتر و با کیفیت تری از خدمات و محصولات خود به کمک این استندهای تبلیغاتی به نمایش بگذارید٬ میزان بیشتری موجب به چشم آمدن برند شما در نظر مخاطبین و بازدیدکننده گان هدف می‌شود.

۲- جلب توجه مخاطبان به کمک ویدئوهای تبلیغاتی:
اگر بتوانید تیزر تبلیغاتی حرفه ای از خدمات و محصولات خود تهیه کنید و به کمک نمایشگرهای بزرگ آن را به تصویر بکشید قطعا توجه افراد بیشتری را در نمایشگاه به سمت برندتان جذب میکنید. تجربه ثابت کرده است تصاویر متحرک اثرگذاری خودش را بخوبی در جلب توجه مخاطبین به عنوان یک ابزار کاربردی بازاریابی انجام میدهد.

۳- ارائه یک نسخه آزمایشی از محصول بر روی تبلت یا موبایل بازدیدکننده:
معمولا در نمایشگاه ها خدمات اینترنتی ضعیف است. اگر میخواهید از این ترفند برای فروش بیشتر استفاده کنید٬ قبل از شروع نمایشگاه زیرساخت های اینترنتی لازم را ایجاد کنید. اگر قصد دارید فرایند تصمیم گیری مخاطبان را تحریک کنید پیشنهاد میکنیم از این راهکار حتما استفاده کنید.

اگر برند شما دارای مخاطبان ثابتی است٬ قبل از آغاز نمایشگاه به وسیله شبکه های اجتماعی آنها را مطلع کنید و چالشی جذاب برای فروش و معرفی بیشتر خود رقم بزنید.نکات بالا به صورت کلی بیان شدند تا هر کسب و کاری بسته به نیاز و توان خود از هر کدام و یا تمام آنها استفاده کند، اما راه درست، تدوین کمپین نمایشگاهی است، یعنی یک برنامه منظم و مشخص از اطلاع رسانی قبل از نمایشگاه تا جذب مخاطب و عقد قرارداد در غرفه. اگر مسیر درست تدوین شده باشد، فروش یک سال شما در چند روز نمایشگاه اتفاق میافتد و اگر بی هدف وارد نمایشگاه شده باشید فقط وقت و هزینه خود را به باد دادید.

با تشکر / شرکت تبلیغاتی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top