تکنیک های لذت بردن از بازاریابی

تکنیک های لذت بردن از بازاریابی

بیشتر مردم هنگامی با من صحبت می کنند پای شغل من را به میان می کشند و می گویند شما شغل جذابی دارید. ما روش هایی را به شما می گوییم تا بازاریاب موفق تری باشید.
اولین نکته ای باید بدانید این است که باید متفاوت و غیره منتظره باشید. برای این کار باید به اتفاقاتی که در طول روز برای مشتریان می افتد فکر کنید البته نیاز نیست راه دوری بروید همان اتفاقات که برای شما رخ می دهد برای وی نیز به همان شکل روی می دهد.

روزی پر از ایمیل های فراوان با چاشنی جلسه های پی در پی و مانند همیشه زمان کم و تکرار آن چه همیشه وجود دارد. اما باید به دنبال راههایی باشید که این شرایط را جذاب تر کند.
لبخند را فراموش نکنید 
راههایی که این حالت را در شما بیشتر می کند. شاید در نگاه اول این کارها معنی چندانی نداشته باشند، اما در بلندمدت به پدیدار شدن یک برند معنی دار کمک می کند. موضوع بعدی که باید درباره آن سخن گفت این است که باید شوخ طبعی را نیز در کنار غیر منتظره بودن داشته باشید، زیرا از نیازهای اساسی ارتباط کارا و خوب به شمار می آید.

البته فکر نکنید حتما باید به کار متفاوتی مشهور باشید، حتی اگر یک شرکت فروش نرم افزار یا تجهیزات صنعتی بزرگ داشته باشید نگران نباشید هنگامی که برندی مانند ge این کار را انجام می دهد شما چرا نتوانید.

هنگامی که پای محصول یا کالایی که ما ارائه می دهیم به میان می آید ما معمولا با هیجان زیادی اقدام به صحبت درباره آن می کنیم و از ایمیل های پیاپی تا بروز رسانی ویژگی ها و سخنان طولانی در مورد شرکت ها و این که چه محصولی دارید.

باید بدانید می توانید به جای همه ی اینها که زمان شما و مشتری را می گیرد و گذر از آن خدمت یا کالایی که ارائه می دهید به وی آموزش های لازم را بدهید و او را آگاه کنید.

برای اینکه مشتریان به حرفهای شما گوش کنند باید به آنها چشم انداز را نشان دهید. البته برای اینکه بهتر بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کنید می توانید از خودتان نیز به آنها بگویید.

پیشنهاد ویژه: اهمیت بازاریابی دهان به دهان (WOM)
با تشکر / شرکت برند سازی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top