تکنیک های افزایش فروش ویژه خانم ها

تکنیک های افزایش فروش ویژه خانم ها

نمایندگان فروش را می توان حلقه اتصالی دانست که بازار را به برند مورد نظر وصل می کند. اگر کسانی که این کار را بر عهده دارند آموزش های لازم را ندیده باشند فروش ما را دچار مشکل خواهند کرد.

مانند این که بخواهیم یک رستوران را به گارسونی بسپاریم که هیچ گونه ای آموزشی در این زمینه ندیده است. نمایندگان فروش باید کاری کنند تا تجربه خرید یک خریدار موفق باشد تا احساس رضایت مندی را در وی ایجاد کند.

نمونه بارز آن استارباکس است که مردم با شوق فراوان پا به آن می گذارند که یک فنجان قهوه بخورند این در حالی است که درست کردن آن در خانه کار دشواری نیست. پس یادتان باشد اگر می خواهید کسب و کار موفق داشته باشید آموزش های لازم را به فروشندگان خود بدهید.

شاید شما مستقیم هم با خریداران خرد در اراتباط نباشید اما برای انتقال ارزش های برند باید فروشنده ی آموزش دیده داشته باشید. شما باید راههایی پیدا کنید که خریدار شما به سادگی بتواند به خدمات و محصولاتتان دسترسی داشته باشد.

از نقش دو عامل در این زمینه نمی توان گذشت؛ یک اینکه انسانهای امروزی به دلیل نوع زندگی مشکلات مربوط به خود را دارند، از درگیری های ذهنی گرفته تا درگیری های فیزیکی. نکته بعدی اینکه تجارت الکترونیک باعث شده دیدگاه مردم نسبت به خرید تغییر کند و همه به دنبال خرید آسان باشند.

باید به این نکته بیندیشید که چه راههای وجود دارد که کسب و کار شما ساده تر محصول یا خدمات را به دست خریداران برساند. شما باید خدماتی را طراحی کنید که محصولات شما را تکمیل کنند.

پژوهش ها در میان بانوان نشان داده که آنها می گویند من همه چیز دارم اما به کمک در فلان زمینه نیاز دارم. مردم بیشتر از آنکه دنبال خرید محصول باشند به این فکر می کنند که آیا می تواننند خدماتی را در کنار آن دریافت کنند و اگر این طور باشد به کسب و کار شما کمک می کند.

شما باید کاری کنید که مشتری از این که شما را انتخاب کرده به خودش ببالد و این دهنیت برایش ایجاد شود که با گزینش شما برنده شده و حس هوشمندی به وی انتقال پیدا کند.

این درست کاری است که اپل انجام داده، یعنی آنها این فکر را به مشتری انتقال می دهند و هنگامی که خریدار به یک فروشگاه اپل گام می گذارد خودش را فردی باهوش میبیند چون اپل را برگزیده است. از کلیشه هایی که ویژه خانم ها هست نیز بهره نبرید، چون دیگر کاربردی ندارد.
با تشکر / شرکت تبلیغاتی ادریس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top