برند شما باید به چه سوالاتی پاسخ دهد؟

برند شما باید به چه سوالاتی پاسخ دهد؟

بازاریابی مجموعه ای از روش ها، تکنیک ها و استراتژی هایی است که اجرای صحیح و اصولی آنها موجب افزایش فروش و موفقیت برند خواهد شد. امروزه رسانه ها و شبکه های اجتماعی و ارتباطی گسترده ای که در دنیای مجازی ایجاد شده است سبب شده که راه رسیدن به اهداف بلند مدت کوتاه شده و در زمانی کوتاه تر نسبت به گذشته به موفقیت دست یابد. با خواندن این مقاله می توانید آگاه شوید که برندها چگونه می توانند رونق بیشتری یابند و به رشد و توسعه مناسبی برسند.

-خودتان را معرفی کنید:
برند خود را چگونه معرفی می کنید ؟ اگر برند شما شخصی حقیقی بود چگونه به معرفی او می پرداختید؟ در صورتی که نتوانید مفاهیم و هدف خود را به گوش مردم برسانید نخواهید توانست برند موفق را راه اندازی کنید. زیرا امروزه طراحی برند و یافتن جایگاه آن در میان مردم مستلزم آن است که برند شما مفهوم خاصی را برساند .

– هدف برندتان را روشن سازید: طراحی لوگو
باید به خوبی دانست که اغلب مردم به دنبال برندی هستند که اهداف روشن و قابل دسترسی داشته باشد و برای اهداف خود مسئولیت قبول کند. به طور کل واضح بودن هدف برندتان برای افراد جامعه بسیار مهم می باشد.

– داستان برند خود را روایت کنید:
همه ی برندها از زمان تولد تا اوج گرفتن داستان منحصر به فرد خود را داشته اند، اینکه ایده از کجا آغاز شده، چه مسیری را طی کرده و اکنون در کجای مسیر قرار دارد؟ در این راه چه سختی هایی متحمل شده و چه دستاوردهایی را به ارمغان آورده است؟ می توانید برای روایت داستان های برند خود از قدرت شبکه های اجتماعی استفاده کنید و روی آنها حساب ویژه باز کنید.

– فرهنگ را جزء جداناپذیر برند خود قرار دهید:
برخی از صاحبان برندها و رهبرانشان برای روایت داستان های برندشان تنها به بازگویی داستانی ساده اکتفا می کنند، در حالی که روایت داستانهای برندها دارای ابعاد فرهنگی نیز می باشد و تاثیرات فرهنگی مثبت و یا در مواردی منفی نیز بر روی جامعه خواهد داشت.

– به وعده های خود وفا کنید:
از دشمنان بزرگ برای موفقیت هر برندی آن است که شعارها و تبلیغات برندها برخلاف تجربه مردم باشد و آنچه که مردم از نزدیک لمس کرده و تجربه نموده اند با تبلیغات گسترده آنها متفاوت باشد. این امر موجب می شود که عمر برند بسیار کوتاه شود و در زمانی کوتاه اعتماد مردم از آن سلب می شود.

با تشکر

شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top