برندسازی در حوزه کسب و کارهای کوچک

برندسازی در حوزه کسب و کارهای کوچک

برندینگ امروزه در بازاریابی روش ویژه و کارآمد برای افزایش فروش و جذب مشتری به شمار می آید. برندینگ نوعی از معرفی شرکت شما و خدماتتان و در خاطر ماندن مشتری به عنوان مصرف کننده محصول و خدمات شما می باشد. برندینگ روشی است که شرکت‌های بزرگ در سطح جهان هزینه های گزاف و میلیاردی برای آن اختصاص می دهند. زیرا برندینگ به طور ذاتی روشی می باشد که قسمت اعظمی از کار را شامل می شود تاثیرات مثب این روش در سود خالص شرکت ها غیرقابل چشم پوشی می باشد. طراحی لوگو 

برندینگ ارزش افزوده شرکت را افزایش می دهد، توسط برندینگ تعامل و همکاری بین مشتریان و صاحبان مشاغل افرایش می یابد و از این طریق اعتماد سازی میان مشتریان شکل می گیرد. مشاغل از طریق اعتمادسازی که در روند برندینگ شکل می گیرد می توانند دو هدف را دنبال کنند ..

۱- محصولات خود را با مبالغ بالاتر به فروش برسانند.
۲- موجب تثبیت آمار مشتریان خود شوند و آنان را به نوعی ناخواسته مجبور کنند دفعات بعد نیز به آنها مراجعه کنند. برندینگ راهی برای افزایش توجه به زیبایی شناسی و توجه بیشتر به مسائل بصری می باشد.

زیرا در جریان به راه انداختن برندینگ نکاتی که برای راه اندازی ان در نظر گرفته می شود اغلب شامل مسائل زیبایی شناسایانه و توجه به رنگ و علایق و سلایق مردم می باشد. طراحی و لوگوسازی در جریان برندینگ تاثیرات ویژه و مثبتی در به خاطر ماندن آن برند می شود. پس از طراحی و به کار بردن اصول هنری، برندینگ در سطوح فروش و جلب نظر مشتری نفوذ می کند.

در صورتی که برند خاصی از نظر شکل برخورد پرسنل و شیوه فروش در میان مردم به خوش نامی شهرت یافته باشد در صورتی که مشتری برخوردی متفاوت ببیند قطعا نظرش راجع به آن برند تغییر خواهد کرد و تجربه ای منفی شکل خواهد گرفت. حتی اگر آن مشتری صدها نظر مثبت بشنود بازهم آنچه که تجربه شخصی خودش بوده را در نظر می گیرد و بازگو می کند.

برندینگ برای کسب و کارهای کوچک فرصت بسیار مناسبی برای تعامل و همکاری بیشتر میان مشاغل و مشتریان می باشد .زیرا با این روش مشاغل کوچکتر زودتر شناخته می شوند ، دارای جایگاه می شوند و تعامل مثبت در این راه تاثیر سیار شگرفی در پیشرفت و موفقیت مشاغل نوپا خواهد داشت.

زمانی که مشاغل کوچک از برندینگ برای شناخته شدن خود استفاده می کنند باید کوچکترین نکات مثبت و تاثیر گذار در ذهن مشتریان را در خاطر داشته باشند تا تجربه فروش خوشی از راه برندینگ کسب کنند.

شرکت تبلیغاتی ادریس

www.edris-ac.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top