چگونگی برقراری ارتباط بصری لوگو با مشتریان

چگونگی برقراری ارتباط بصری لوگو با مشتریان

از شروط لازم برای ماندگار ماندن در اذهان عمومی و نه تنها خواص آن است که بتوان به ساده ترین و زیباترین شکل ممکن به معرفی خودتان و یا کسب و کار و برندتان بپردازید.

طراحی لوگو 

هرچه این ارتباط چشمی و ذهنی به آسانی برقرار شود و از نشانه های جدید و روش های نوین در این زمینه استفاده شود قطعا در طولانی مدت خاطره این معرفی در ذهن مردم باقی خواهد ماند. لوگو می تواند برای برند شما هویت سازی کند و این هویت را به عرصه نمایش بگذارد. هرچه این ارتباط بصری به شکلی منظم و قوی برقرار شود موفقیت بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.

لوگو پس از مدتی بخشی از هویت و مفهوم برند و سازمان ها خواهد شد، مانند روحی در جسمی بی جان به آن حیات می بخشد و آن را در ذهن مشتریان سازمانها تثبیت می کند. در صورتی که این ارتباط بصری لوگو با مشتریان به شکلی شایسته و در خور توجه صورت نگیرد، برند و یا سازمان مربوطه حمایت های مردمی را از دست خواهد داد و یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند برای هر ارگان و یا برندی اتفاق بیفتد آن است که در میان مردم اعتبارش کاسته شود و ارزش آن پایین بیاید.

علاوه بر لوگو هویت برندها در سایر مواردی مانند بسته بندی محصولات، سربرگ ها و کارت ویزیت ها، طراحی کاتالوگ ، بروشور، وب سایت و دیگر اقلام بصری نیز تعریف می شود. بنابراین امروزه باید در این زمینه بسیار آگاهانه برخورد نمود و استانداردهای لازم را اعمال کرد تا از این طریق در تصورات مردم به آسانترین و بهترین شیوه ماندگار شد.

از جمله مزایایی که برای لوگوها ، کارت ویزیت ها ، و به طور کلی ابزار مفهومی و هویتی برندها و سازمان ها می توان اشاره کرد: نشان دهنده اصالت در فعالیت و ثابت کردن تعهد به مشتریان، نمایانگر سابقه فعالیت ، معرفی کلی و جزیی سازمان و یا برند مربوطه به سرمایه گذاران و کسانی که تمایل به برقراری ارتباط و همکاری را دارند و به طور کلی معرفی خودتان با کیفیت ترین روش مربوطه است.

هرچه در این زمینه برند و یا سازمان شما فعال تر باشد و سلیقه و زمان مناسبی را برای این کار اختصاص دهد می توان گفت پس از مدتی به سطح بالایی از رضایت شما خواهند رساند.

زمانی که شما قصد دارید طرح و کارآفرینی خود را پس از مدتی به برندی بزرگ تبدیل کنید و آن را در عرصه های بزرگتری به نمایش بگذارید باید نگاه ویژه ای به هویت سازی و ارتباط بصری مشتریان با برندتان داشته باشید. لوگو حیاتی ترین قسمت هر برندی است که قدرت جان بخشی دارد و باید با وسواس و دقت ویژه ای به آن پرداخته شود.

با تشکر 

شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top