با پرسونال برندینگ بیشتر آشنا شوید Personal Branding

به مجموعه رفتارها و کارهایی که باعث می شود یک فرد یا هنرمند ، تاجر ، خواننده ، مهندس و … همانند یک برند صاحب اعتبار، شهرت ، وفاداری و در نهایت برند شود پرسونال برندینگ میگویند . شاید عمر علمی پرسونال برندینگ به خیلی سال قبل برنگردد، اما به صورت غیر تخصصی در میان مردم به اشکال مختلف وجود داشته است. اما به صورت علمی برای اولین بار در اگوست ۱۹۹۷ مجله fast company magzine توسط یکی از چهر های علم مدیریت آقای تام پیترز چنین نوشت: برای معرفی کردن برند تجاری محصولات خود، ابتدا خودتان را مانند یک برند تجاری معرفی کنید. اگر مارک شخصی خود را نسازید و به بازار معرفی نکنید، برند تجاری خدمات و محصولات شما  خیلی موفق نخواهد شد…

اما کمپین پرسونال برندینگ چه میکند؟

برای شما یک ارتباط منحصر به فرد و خاص و یک نوع اجرای قوی ایجاد میکند. اغاز پرسونال برندینگ با شناخت از شما در مورد صلاحیت های اصلی، نشان دادن توانایی های منحصر به فرد و اطلاعاتی که توسط بازار انجام میشود استارت میخورد.

سه عنصر اصلی پرسونال برندینگ شامل:

۱-ارزش طرح : برای چیزی که تلاش میکنید آیا ارزشش را دارد؟

۲-تمایز : جه چیزی یاعث میشود شما ماندگار شوید و باعث ایستادگی شما می شود؟

۳-بازار : و در نهایت چه چیزی باعث رضایت کامل شما می شود؟

اگر قصد ایجاد پرسونال برندینگ منحصر به فردی را دارید یا سوالی در این زمینه دارید، متخصصان شرکت برندسازی ادریس در خدمت شما هستند. ما برای شما و خدمات و محصولات تان برندی منحصر به فرد ایجاد خواهیم کرد.

با تشکر، شرکت برندسازی ادریس

2 Responses to با پرسونال برندینگ بیشتر آشنا شوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top