بازاریابی ضد درد

بازاریابی ضد درد

همیشه در ذهن و قلب مخاطب یک نبرد بین درد و لذت از خرید وجود دارد برندی موفق است که استراتژی داشته باشد برای پیروزی بر درد از خرید توسط مشتریان. یعنی هنگام خرید بایدمخاطب احساس لذت کند تا بتوانید برای فروش بیشتر و ثبات در بازار برنامه ریزی کنید./بازاریابی ضد درد/

برای رفع این مشکل ۲ راه وجود دارد: راه اول افزایش دادن جذابیت محصول و خدمات نسبت به رقبا و راه دوم: استفاده از تکنیک هایی برای دور کردن درد خرید.

همه ی افراد جامعه همانند دردهای فیزیکی ٬آستانه ی درد نسبت به قیمت ها دارند . بهتر است بگوییم کیف پول افرادی از جامعه نسبت به دیگران حساس تر است …

جذابیت محصول از بین میرود اگر قیمت نهایی محصول و خدمات بیشتر از آستانه ی درد مشتریان باشد. در واقع باید قیمت رقابتی باشد و در آن هنگام جذابیت برای مشتریان معنا پیدا میکند.

چند راهکار حرفه ای در وبسایت شرکت تبلیغاتی ادریس منتشر میشود:

۱- امکان پرداخت پس از تحویل محصول و خدمات را داشته باشید.

۲- از روانشناسان حرفه ای در شرکت یا سازمان استفاده کنید – زبان تسکین دهنده میدهد اهمیت و جذابیت محصول و خدمات را بیشتر از قیمت جلوه دهد.

۳- از کدهای تخفیف استفاده کنید – البته تخفیف زیاد به معنای بی ارزش بودن خدمات و محصولات برند است . باید قیمت نهایی پایین تر از آستانه ی درد مشتری باشد.

۴- از بسته بندی های حرفه ای استفاده کنید – برای محصولات گران قیمت بسته بندی اهمیت ویژه ای دارد.

۵- لنگر انداختن قیمت: در کنار قیمت های نجومی قیمتی کمتر را پیشنهاد کنید تا قیمت نهایی شما ارزان جلوه کند.

۶- فرصت ها را یادآوری کنید – به مشتریان توضیح دهید اگر محصولات و خدمات شما را استفاده نکنند چه مزیایی را عملا از دست میدهند و جبران آنها چقدر هزینه دارد. این روش موثر است اگر حرفه ای نیاز مشتری آنالیز شود.

 

پیشنهاد ویژه :  بازاریابی میکرو و نتایج آن

با تشکر / شرکت برند سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top