استفاده موثر از لینکدین

استفاده موثر از لینکدین

اگر شما از تاثیر گذاری موفق شبکه های اجتماعی در معرفی برند و برند سازی شرکت و موفقیت کسب و کارتان مطلع هستید باید به شما بگوییم که لینکدین بهترین شبکه اجتماعی برای افراد حرفه ای است./استفاده موثر از لینکدین/

در واقع لینکدین به مانند شبکه های اجتماعی شامل محتوای بی معنا نیست و تنها حرفه ای ها در آن حضور دارند. و از طریق لینکدین هم می توانید استخدام شوید و هم امکان نمایش تخصص خود را دارید و می توانید اشخاصی را استخدام کنید.

به واقع لینکدین را از دید بازاریابی می توان یک ابزار قوی برای جذب مشتری و بالا بردن بازدید کنندگان سایت نامید.

البته باید به این نکته توجه کنید که لینکدین با توجه به نوع کسب و کاری که دارید تاثیر گذار خواهد بود و برای اثر بخشی بهتر است که پروفایلتان را به صورت حرفه ای بسازید. به موارد زیر دقت کنید. / استفاده موثر از لینکدین … /

نحوه ساخت پروفایل لینکدین

در مرحله اول و اصلی شما باید مطمئن شوید که پروفایل لینکدین شما به صورت کامل پر شده است و تخصص ها ی خود را در آن نوشته اید.

ایجاد یک صفحه لینکدین برای کارهای شخصی و کسب و کار

هنگام ساخت صفحه لینکدین تعیین کنید که می خواهید یک صفحه شخصی داشته باشید یا نه بعنوان صفحه رسمی شرکت از آن استفاده کنید. زیرا با این امکان باید بتوانید پروفایل خود را کامل کنید و توجه کنید که ثبت اطلاعات شخصی با شرکت کاملا فرق می کند.

جمع آوری ایندورس برای صفحه لینکدین خود

همه مردم با توجه به مهارت هایی که در پروفایل تان می نویسید به شما امتیاز می دهند پس دقت کنید که به صورت دقیق آنرا پر کنید و خود را به عنوان یک آدم حرفه ای به مردم معرفی کنید. در واقع هنگامی که می خواهید در پروفایل لینکدین شرکت از مهارت های فردی خود بنویسید باید به این نکته توجه کنید که این صفحه شرکت می باشد و مربوط به مهارت های کارکنان است نه خود شخص.

بهینه سازی صفحه شخصی خود برای جستجوی بهتر

خیلی از افراد هستند که مایل به استخدام نیروهای مورد نظر هستند پس توجه کنید برای جستجوی بهتر شما کافیست که کلمات کلیدی مرتبط با مهارت های خود را ثبت کنید.

انتقال ارتباطات لینکدین به سی آر ام

برای اینکه از ویژگی خوب لینکدین بهره مند شوید بهتر است که لینکدین را به سی آر ام انتقال دهید تا اطلاعات خود را به خوبی در طول روز دریافت کنید و شک نکنید که افراد حرفه ای سریع تر از چیزی که فکر کنند امکان انتقال اطلاعات در صفحه لینکدین شما ایجاد می شود.

استفاده از گروههای لینکدین به صورت حرفه ای

برای بروز بودن و ارتباط با افراد حوزه کاری تان بهتر است عضو گروههای لینکدین شوید و البته اگر می خواهید اقدام به بالا بردن بازدید سایت خود کنید کافیست که پست های وبلاگی خود را داخل صفحه لینکدین به اشتراک بگذارید.

و …

با تشکر / شرکت برند سازی و هویت بصری ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top