استراتژی بازگشتی و افزایش فروش

استراتژی بازگشتی و افزایش فروش

همه ما می دانیم که رضایت مندی مشتریان می تواند باعث افزایش فروش شود اما باید توجه کنیم که استفاده مدیران از روش های سنتی کاملا منسوخ شده است و استراتژی بازگشتی روشی قدرتمند و کارآمد برای افزایش فروش شماست./استراتژی بازگشتی و افزایش فروش/

به واقع اگر شما بتوانید بر روی کارهای خود مدیریت کنید و با راه و روش هایی که به شما آموزش می دهیم می توانید در فروش محصولات خود موفق باشید.

نکات ویژه که باید در استراتژی بازگشتی استفاده کنید

۱- پرهیز از تماس با مشتریان قبلی

شاید یکی از متداول ترین روشهای جذب مشتری را این بدانیم که همیشه با مشتریان تماس بگیریم و محصولات جدید را به آنها معرفی کنیم. اما باید توجه کنید که تماس با مشتریان قبلی و جذب اطلاعات کار اشتباهی است. شما بهتر است برای کسب اطلاعات در هنگام خرید محصول با دادن یک پرسش نامه از آن ها اطلاعات مفید را مثل شماره تماس، معرفی سه نفر از دوستان آنها و… را دریافت کنید تا بانک اطلاعات خود را بالا ببرید.

۲- بر ترس خود غلبه کنید هنگام معرفی خدمات و محصولات جدید

برخی از مدیران فروش به هنگام ارائه محصول جدید می ترسند که آن را به دیگران معرفی کنند. شما باید بتوانید به راحتی با مدیران فروش دیگر شرکت ها تماس بگیرید و محصول خود را معرفی کنید. شک نکنید که باعث افزایش فروش شما می شود.

استراتژی بازگشتی و افزایش فروش / شرکت تبلیغاتی ادریس 

۳- استفاده از مکالمه درست و خوب و حرفه ای

همیشه تمامی انسان ها مایل به کمک کردن هستند شما می توانید با یک مکالمه محترمانه و همراه با کمک در فروش محصول موفق شوید. به عنوان مثال در هنگام مکالمه از این عبارت استفاده کنید. آیا می توانم در مورد  …. از شما کمک بگیرم.

۴- گسترش ارتباط خود در شبکه های اجتماعی به صورت هدفمند

سعی کنید همیشه نه تنها با مشتریان فعلی بلکه با قدیمی ها، دوست و آشنا در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید. آنها می توانند منابع مهمی برای فروش محصولات شما باشند.

۵- معرفی کردن محصولات خود به افراد ایده آل و آنالیز شده 

همیشه داشتن مشتریان ایده آل خیلی خوب است سعی کنید در هنگام خرید یک محصول از مشتریان خود شماره چند تا از دوستانشان را بگیرید و محصولات خود را به آنها معرفی کنید.

۶- تماس با مشتری هدف

هر روز قرار نیست که به تعداد زیادی تماس بگیرید. کمیت را به کیفیت ترجیح ندهید. شما حتی بتوانید در روز با یک مشتری صحبت کنید و آن را متقاعد کنید بهتر از تماس با چهل نفر است. پس سعی کنید با یک نفر تماس بگیرید و شماره سه نفر را از او بگیرید و در روز تنها با این چهار نفر صحبت کنید. و وقت خود را صرف مشتریان قبلی و کارهای دیگر فروش کنید.

۷- باید ۲۴ ساعته در دسترس باشید

مشتریان دوستان دارند با کسانی در ارتباط باشند که همیشه در دسترس هستند.

۸-در رویدادهای بزرگ شرکت کنید 

سعی کنید در رویدادها همیشه باشید و حتی خود شما برگزار کننده رویدادها باشید زیرا می تواند این حرکت باعث جذب مشتری شود.

 

با تشکر / شرکت برند سازی و هویت سازی ادریس 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top