از لوگو بیشتر بدانید

از لوگو بیشتر بدانید

لوگوها از هنگام تولد تا زمانی که کسب و کار و برند مربوط به آنها به حیات خود ادامه می دهد، ابزاری جهت برقراری ارتباط با مشتریان و افزایش اطلاعات مردم در زمینه برند مربوطه می باشند.

از گذشته تاکنون راههای ارتباطی بسیاری میان مردم وجود داشته است. در ساده ترین شکل ممکن که سالیان بسیار گذشته رواج داشته است استفاده از اشکال و خطوط بر روی سنگ ها و دیواره ها بوده است که از این طریق یکدیگر را از خطرات، نیازها و سایر اتفاقات آگاه می کردند. در گذشته این این اشکال وظیفه بزرگی برعهده داشتند، زیرا وسیله ای ارتباطی به شمار می آمدند و بدون اختراع آنها مشکلات بسیاری بوجود می آمد.

امروزه با پیشرفت سریع و رو به جلویی که در عرصه ارتباطات بوجود آمد، آشنایی با این ابزارها نیز بسیار حیاتی و الزامی شده اند. در صورتی که یادگیری و آموزش این ابزارها به تاخیر بیفتد، و یا مورد بی توجهی قرار گیرد، عمر بسیاری از کسب و کارها و مشاغل اعم از کوچک و بزرگ کوتاه می شود.

زیرا این ابزار وظیفه مهمی چون برقراری ارتباط میان مشتریان و صاحبان مشاغل را برعهده دارند و تا زمانی که این مشاغل نتوانند به شکلی موفق و امروزی به جذب مشتری بپردازند فعالیت آنها پنهان خواهد ماند.

داشتن لوگو یکی از ابزارهایی است که می توان گفت برای همه برندهای بزرگ و کوچک، مشاغلی که می خواهند به جایگاه خوبی در تجارت برسند و همچنین مشاغل کوچکی که تمایل به پیشرفت دارند الزامی است. یافتن جایگاه لوگو در جامعه زمان طولانی را به خود اختصاص می دهد بنابراین بسیاری از برندهای موفقی که امروزه فعال هستند از همان آغاز کار به طراحی لوگو  توجه ویژه ای داشته اند.

جایگاهی که لوگوی آنها امروزه در میان مشتریان پیدا کرده است، به سادگی رخ نداده و هزینه ها و زمان بسیاری برایش صرف شده است. داشتن یک لوگوی موفق، هزینه ای اضافی به شمار نمی آید بلکه نوعی سرمایه گذاری است؛ سرمایه ای که پس گذشت چند دوره، کار مهم و بزرگی برای برند شما انجام می دهد و آن هم ارتقا یافتن برند شما و مشهور شدن آن در میان مردم است.

لوگو می تواند شما را به سود بسیار زیادی برساند که عدد این سود ممکن است در ذهن شما هم نگنجد. ولی رسیدن به این مرحله از کار نیاز به تلاش و پیگیری های مداوم شما و ناامید نشدنتان دارد.

یکی از رموز موفق شدن لوگو و سوددهی آن، این است که هنگام طراحی لوگو اصول آن رعایت شود و لوگو به نحوی طراحی شود که بتواند به جذاب ترین شکل ممکن فعالیت ها و برندها شما را به مخاطبتان معرفی کند و برای برندتان هویت سازی کند. باید بدانید لوگوی برندتان علاوه بر معرفی کردن فعالیت شما، سلیقه و دقت شما در کارتان را نیز به نمایش می گذارد.

با تشکر 

شرکت تبلیغاتی ادریس 

www.edris-ac.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top