از برندهای واسطه ای بیشتر بدانید

از برندهای واسطه ای بیشتر بدانید

جهت حذف واسطه گران در کسب و کارهای مختلف از گذشته تا به امروز تلاش های بسیاری صورت گرفته است. حذف دلالان با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه همراه با سود بیشتر صورت می گیرد.

با این حال در دنیای بزرگ اقتصاد هنوز هم واسطه های بسیاری به چشم میخورند حتی در بین برندهای معروفی همچون آمازون و برندهای مد و لباس که واسطه گران آنها از اقشار هنرمند چون بازیگران و خوانندگان می باشند.

بنابراین این سوال پیش می آید که چرا در دنیای امروز که رابطه مستقیم و بدون واسطه با مشتری نسبت به گذشته آسان تر شده و دسترسی راحت تری به تولید کنندگان و مشتریان پیدا شده است باز هم دلالان و واسطه گران بسیاری در این زمینه رشد می کنند و این روند هیچ گاه متوقف نمی شود؟

می توان گفت عواملی که موجب حیات دلالان در بسترهای اقتصادی می شود مانند نفوذ و قدرت واسطه ها، روابط و ایجاد صرفه جویی در زمان جهت افزایش فروش از جمله عواملی هستند که به گرم تر شدن بازار واسطه ها دامن می زنند. واسطه ها که اغلب از اقشار شناخته شده در میان افراد جامعه هستند جهت افزایش فروش برندهای خاص می توانند نبض قدرت را در دست بگیرند.

در واقع می توان گفت واسطه هایی از اقشار شناخته شده برای صاحبان کسب و کارها ثروت آفرین می باشند و برندهایی که ارتباط مستقیم با این اقشار دارند نسبت به رقبای خود از درجه اعتبار بیشتری برخوردار بوده و اعتماد بیشتری را به خود جلب می کنند.

این واسطه ها می توانند به تنهایی ارزش برند را بالا برده و موجبات افزایش عرضه و تقاضا را فراهم کنند. این امر در مقایسه با کسب و کارهای سنتی که تنها بر ارتباط مستقیم و افزایش جذب مشتری تکیه می کنند از موفقیت یشتری برخوردار بوده و در مدت زمان کوتاه تری در میان مردم دارای جایگاه می شود.

استفاده از واسطه های سلبریتی سبب می شود در مدت زمان کوتاهی نظر بسیاری از مردم به انتخاب آنها جلب شود و مردم نیز تشویق می شوند که انتخاب این افراد را تجربه کنند.

در واقع این افراد چون کانال های میانبری هستند که راه رسیدن به افزایش فروش را کوتاه تر و آسانتر می کنند. ارتباط پیوسته و مستقیم با واسطه ها نیز نقش تاثیر گذاری در روند افزایش فروش و موفقیت می شود. پس پیشنهاد می شود هرگز ارتباط خود را با جوامع نامبرده قطع نکنید و پیوسته در صدد جلب رضایت و اعتماد آنها باشید.

شرکت تبلیغاتی ادریس 

edris-ac.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب را وارد نمایید *

Scroll to Top